Връзки към сайта индексирани в Google?

Asen Popivanov

Active Member
Привет!
Ползвам един онлайн инструмент за състояние на сайта си в Ганбокс.
Показва ми , че Връзки към сайта индексирани в Google са 0 .
Първият ми въпрос е това дали има ефект върху трафика към сайта ми и втори въпрос как да го коригирам.
Между другото по искани от мен ключови думи съм на задоволителни позиции , но пък този връзки за които питам дали изобщо имат отношение към ключовите думи?С две думи: какъв ефект има върху сайта ми въпросният резултат?
Благодаря ви предварително!
 
От: Връзки към сайта индексирани в Google?

Привет!
Ползвам един онлайн инструмент за състояние на сайта си в Ганбокс.
Показва ми , че Връзки към сайта индексирани в Google са 0 .
Първият ми въпрос е това дали има ефект върху трафика към сайта ми и втори въпрос как да го коригирам.
Между другото по искани от мен ключови думи съм на задоволителни позиции , но пък този връзки за които питам дали изобщо имат отношение към ключовите думи?С две думи: какъв ефект има върху сайта ми въпросният резултат?
Благодаря ви предварително!

Ето ти инструмент: https://www.majesticseo.com/
 
От: Връзки към сайта индексирани в Google?

Няма как връзките ти да са индексирани преди да си ги набавил :)

Друг е въпросът дали сайтът, от който си си осигурил връзки е индексиран. Ако не е индексиран, правиш връзки към връзките (беклинкове на беклинковете), за да има ефект. Ако е индексиран можеш да направиш същото или просто да чакаш паяка да мине от там и да индексира новите линкове.
 
От: Връзки към сайта индексирани в Google?

Благодаря!Въпроса ми беше как да си подсигуря връзки , които да са индексирани в гугъл?

търси в гугъл: what is seo / how to make links / different linkbuilding strategies
 
От: Връзки към сайта индексирани в Google?

2612 линка към страницата на сайта със SEO стойност и Връзки към сайта индексирани в Google: 0 Това ми показва тулчето.
И защо на няколко пъти ми се случи да ми покаже ранк 2 и после ранк 0, а днес пак си ми дава 2???
 
От: Връзки към сайта индексирани в Google?

Всеки 1 следващ отговор, който ти давам, ще създава нови въпроси. По-добре научи базик seo неща - има доста книги на английски език, иначе няма как да си конкурентен в гуугъл
 
От: Връзки към сайта индексирани в Google?

Дай сайта да видим! И не гледай псевдо тулове.
 
От: Връзки към сайта индексирани в Google?

По ключови фрази "врати Петрич" , "дограма Петрич" , "щори петрич" , mdf врати Благоевград" се позиционира доволно , но просто искам да го потдържам оптимизиран, и ако е възможно да го развия по още 3-4 ключови фрази.Това е!
 
От: Връзки към сайта индексирани в Google?

Еми давай напред, оптимизирай и туй то. :)
 
От: Връзки към сайта индексирани в Google?

Еми давай напред, оптимизирай и туй то. :)

Просто се озадачих , как е възможно да има толкова много линкове към сайта си , а да ми дава , че нямам нито един линк индексиран в гугъл!!!
 
От: Връзки към сайта индексирани в Google?

Явно тула който гледаш не работи.
 
От: Връзки към сайта индексирани в Google?

Asen Popivanov, в момента http://ganbox.com/seo-status не показва правилно "Връзки към сайта индексирани в Google", заради промени които направиха Google. Затова премахвам показването на този показател. Когато имаме готовност да показваме по-достоверни данни ще го пуснем отново.
 
От: Връзки към сайта индексирани в Google?

Някои инструменти под "Индексирани връзки" показват брой за link: domain, а много често резултата е 0
 

Горе