Врътка от PR7 сайт за желаещите

newyell

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Искам да предложа на предприемачите тук да получат линк от PR7 сайт.
Тъй като има някои особености по-добре желаещите да ми пишат на ЛС.
Цената за година е 150 лв без ДДС и се издава задължително фактура.
 
От: Врътка от PR7 сайт за желаещите

Никой ли не иска?
Явно сумата така изглежда голяма.
Става въпрос за 15 лв. с ДДС на месец!
Минимума закупуване е 6 месеца!
 
От: Врътка от PR7 сайт за желаещите

Казано просто, искаш да купиш домейн (със или без сайт) с PR7. За целта ти трябват пари и ти събираш предварителни заявки. Ако е така, не вярвам някой сериозно да се задвижи. Може да се договори някакво партньорство, но не и да с чужд капитал да се купи нещо, което да се отдава под наем (т.е. да се плаща на година/месец за линкове) на хората дали този капитал.
Ако греша, моля, поправете ме.
 
От: Врътка от PR7 сайт за желаещите

Грешиш,
нищо не искам да купувам, просто предлагам.
 
От: Врътка от PR7 сайт за желаещите

Аз вече съм запознат с условията и мисля, че офертата трябва да се предлага безплатно!

Голямите в бранша го правят безплатно!

Най-добре ще бъде за всички потребители, както и за самия сайт да е безплатно!

Това е само мое мнение

Успех
 
От: От: Врътка от PR7 сайт за желаещите

Казано просто, искаш да купиш домейн (със или без сайт) с PR7. За целта ти трябват пари и ти събираш предварителни заявки. Ако е така, не вярвам някой сериозно да се задвижи. Може да се договори някакво партньорство, но не и да с чужд капитал да се купи нещо, което да се отдава под наем (т.е. да се плаща на година/месец за линкове) на хората дали този капитал.
Ако греша, моля, поправете ме.

по-скоро линк от такъв домейн. а като се сещам откъде ша го купува и колко фейк-ПР сайтове има там(особено за такава цена) направо не ми ражда главата как ша връща пари после :twisted::twisted::twisted:

P.S. абе аз съм чувал за: "(не)пряк линк", "нофоллоу-линк", "баннер-линк" ама за ВРЪТКА.... кво ша е туй животно бе! може би линк от вътрешна страница (с ПР<1)?
 
От: От: Врътка от PR7 сайт за желаещите

Аз вече съм запознат с условията и мисля, че офертата трябва да се предлага безплатно!

Голямите в бранша го правят безплатно!

Най-добре ще бъде за всички потребители, както и за самия сайт да е безплатно!

Това е само мое мнение

Успех

Аз на теб ти отговорих, че дори смятам да ти плащам за рекламата! :lol:

Моля, ако искате да сте по-сериозни ми пишете ЛС.
п.п. тъй като не искам това да излиза в темата смятам, че тези на които съм казал за какво става въпрос няма да пишат излишно в темата.

и да добавя - врътка си е врътка
сайта не е мой, но това не значи, че правя нещо нелегално. Всичко си е законно и както казах се издава фактура.
 
Последно редактирано:

Горе