Всеки търси, никой не предлага

HavVvoC

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Кво стана тука, аз и без това умрях като форумно присъствие, на седмицата веднъж посещавам тоя раздел да видя няма ли да изкочи някоя работа, да изкарам някой лев за празниците... то да те е срам да пишеш в някоя тема. На 15 теми 13 са за търсене на работа, другите 2 са за търсене на изпълнител за дадената работа, като се стига до 2-3 страници само с доброволци. От тях 80% не вадят портфолио или пък са с по 20тина мнения (нищо лично към никой естествено). Аз разчитам повече май на някакви ЛС-та, които някои мембъри ми пишат с оферти директно, ама напоследък и това замря... финансовата криза ли дойде или работата свърши? Или пък се разграбва всяка работа като топъл хляб, преди да се усетя и хич нищо не остава за стария, мързелив за форумясване Венко.. ех просто исках да си напиша мъката братчета и сестричета, успех на всички в края на годината :)
 
От: Всеки търси, никой не предлага

Венко стягай се батака!
1. Икономическите ресурси и "бизнес свързаности" в България са на супер ниско ниво, за да се влияят от СИК (св. ик. криза, не другото :wink:), която от своя страна също е предизвикана изкуствено.

2. Това обаче предизвиква огромен резонанс на стрес върху най-големите маси от хора - робите (разбирай - работещите от 9-17), както и върху дребният и среден бизнес.

3. Точка 1. и 2., подкрепени от големите медии карат:
-робите да не купуват продукти, които не са жизнено необходими
-дребният бизнес да се капсулира и да ограничи всевъзможни разходи, като често пради липсата на финансова грамотност биват пренебрегнати именно хора и екипи, които дефакто СЪЗДАВАТ и РЕАЛИЗИРАТ продукти

Стягай се и стартирай 2-3 собствени проекти, които ще ти донесат в пъти повече дивиденти, от колкото да създаваш и реализираш продукт, който не е твой!
В момента е точното време да се правят пари!
 
От: Всеки търси, никой не предлага

Криза сме все пак.
 
От: Всеки търси, никой не предлага

СИК (св. ик. криза) e изкуствена, САЩ манипилура целия свят с тези глупости. Всичко е измислено и умишлено.
 
От: Всеки търси, никой не предлага

Не мисля, че е заради кризата. Въпросът е, че тия, дето вършат работата, са много капризни. Българите искаме пари, но да не правим нищо.. И ако възложиш нещо на някого се чуди как да те изтиска - или ще претупа работата, или ще се овърта за още пари. Пък и индийците ще вземат двойно, тройно по-малко пари и пак ще ти свършат същата работа.
 
От: Всеки търси, никой не предлага

Аз не признавам друга истина освен тази която сподели Яхаааа. Аз не искам да ме наемат и да започна работа за да ми дават милиони и да правя едно голямо нищо :) Искам да си намеря работа да почна да се развивам за квито и да било пари. Това че мързеливците нямат желание за развитие и амбиций към себе си си е тяхен проблем който обаче засяга "нас". Ще добавя, че с пари нищо не се постига колкото и глупаво и неподплатено да звучи но е така :) За мен точно тази работа с фотошоп и изобщо всяка дизайнерска професия е душевна и емоционална и тя търси друг вид възнаграждение и удовлетворение ! ( сори за правописните грешки ако ги има :) )
 
От: Всеки търси, никой не предлага

Аз не признавам друга истина освен тази която сподели Яхаааа. Аз не искам да ме наемат и да започна работа за да ми дават милиони и да правя едно голямо нищо :) Искам да си намеря работа да почна да се развивам за квито и да било пари. Това че мързеливците нямат желание за развитие и амбиций към себе си си е тяхен проблем който обаче засяга "нас". Ще добавя, че с пари нищо не се постига колкото и глупаво и неподплатено да звучи но е така :) За мен точно тази работа с фотошоп и изобщо всяка дизайнерска професия е душевна и емоционална и тя търси друг вид възнаграждение и удовлетворение ! ( сори за правописните грешки ако ги има :) )

И аз така зарибям мацки като ме питат с кво се занимавам :d
 
От: Всеки търси, никой не предлага

Е това с изтискването... де да знам де, аз никого от форума не съм изтисквал за дадена работа, че даже и доста хора могат да потвърдят, че съм взимал доста тънко в сравнение с други хора, а смятам и с прилично качество. Когато клиента не е доволен (случи ми се веднъж) не взимам/връщам парите и готово. Изобщо при мен в случая не става дума за пари (е айде ся де... става дума и за пари много ясно, нали за това е цялата работа, но имам предвид, че търся повече работата, като от там да дойдат парите, а не само пари като самоцел). Абе дано се поотпуши малко работата, че от 10 дена насам разходите само растат...
 
От: Всеки търси, никой не предлага

аз ще ви помоля за няква малко оценка на портфолиото ми :) това са ми първите неща които показвам на чужди хора ;) но не бъдете снизходителни ! Портфолиото ми е готово почти :) ако някой се интересува да каже :)
 
Последно редактирано:
От: Всеки търси, никой не предлага

аз ще ви помоля за няква малко оценка на портфолиото ми :) това са ми първите неща които показвам на чужди хора ;) но не бъдете снизходителни ! Портфолиото ми е готово почти :) ако някой се интересува да каже :)
е дай да го виидме де :lol:
 
От: Всеки търси, никой не предлага

jayair.carbonmade.com - не ми дава да пусна цял сайт активен :) и така ще се справите надявам се ;) очаквам мнение :)
 

Горе