Все още има идиоти!

Дискусията в 'Оптимизация за Търсачки' стартирана от Dafa Web, Авг 10, 2018.

1. NEROMARE

NEROMARE Well-Known Member

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    535
    Харесвания:
    277
    Точки:
    63
    Коментарите на Граватар ли са? Не знаех, че ще излезе с thumbnail ... ако разбрах правилно изобщо.

2. bgtifo

bgtifo Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 17, 2007
    Съобщения:
    1,149
    Харесвания:
    130
    Точки:
    63
    Място:
    София
    @NEROMARE

Не ме разбра колега. Исках да кажа, че правя линк билидинг предимно с гест блогинг. Коментари с линк съм оставял преди време, но не съм им фен.

NEROMARE харесва това.
  3. Dafa Web

Dafa Web Active Member

Рег.:
    Юли 11, 2017
    Съобщения:
    115
    Харесвания:
    27
    Точки:
    28
    Изтървал съм доста..... Няма как да отговоря на всичко... На тези ЗА СПАМ, ще кажа, че сайта така се класира за КРАТКО време, след това брутално, ама брутално умира фор евър ;) Но щом си мислите, че работи, не се притеснявайте. Аз съм с гугъл и редовно си правят руда като видя такива, да ги репортвам ;)

Колкото до линковете, те вървят ръка за ръка СЪС качественои съдържание, било то и малко. Но самия бекъп линк, не е само в директориите, а до спечелването на партньор със стар и качествен домейн. Като по мои наблюдения, не е задължително Сайтът, сочещ към вашия да е във сродна ниша, а да съдържа ключова дума с линк. Като приемливия минимум за качество е поне 100 домейна. Дори качествените директории не придават голяма тежест, колкото другото.

NEROMARE харесва това.
  4. helf_php

helf_php Active Member

Рег.:
    Апр 16, 2011
    Съобщения:
    459
    Харесвания:
    39
    Точки:
    28
    Да се включа и аз. Всички от тук коментиращите имате ли сайт, който сте изградили и чрез Seo в момента ви генерира приход? Ако отговора ви е - "Не", значи коментара ви няма тежест. Ако само някъде сте чули, че беклинковете имат/ нямат ефект няма нужда да се изтъквате. :D Разбирачи много, но Seo протата няма да си кажат тайните.

Dafa Web, scorebg, juvefan и още 1 човек харесват това.
  5. mobilio

mobilio Well-Known Member

Рег.:
    Ян 18, 2012
    Съобщения:
    1,475
    Харесвания:
    256
    Точки:
    83
    Подкрепям.

Dafa Web и helf_php харесват това.
  6. ReminD

ReminD Well-Known Member

Рег.:
    Ян 22, 2008
    Съобщения:
    6,152
    Харесвания:
    1,130
    Точки:
    113
    То няма кой знае какви тайни...

devilx харесва това.
  7. scorebg

scorebg Active Member

Рег.:
    Септ 15, 2011
    Съобщения:
    727
    Харесвания:
    86
    Точки:
    28
    Най-големия ми успех беше със страница без почти никакво никакво съдържание, само линкове в нея... и стигнах до 10к уникални в силно конкурента нисша. Отпаднах не за друго а защото трябваше да махна линковете, по-ред причини.

8. Borislav Angelov

Borislav Angelov Member

Рег.:
    Май 6, 2017
    Съобщения:
    96
    Харесвания:
    8
    Точки:
    8
    все още има идиоти, но няма леките жени- евтините куордс за нач пренеури..
    скоро ще умре лекия маркетинг@@Ванга! Чеерс :П

Dafa Web харесва това.
  9. toniintro

toniintro Active Member

Рег.:
    Юли 15, 2010
    Съобщения:
    560
    Харесвания:
    51
    Точки:
    28
    Дъщеря ми е на 13 години и няма идея какво е оптимизация. Каналът и има 3800 абоната и над 2 000 000 гледания. За последните 12 месеца има сумарно гледане 54 867 часа. Има огромна разлика между сайт и Ютуб канал.

10. Dafa Web

Dafa Web Active Member

Рег.:
    Юли 11, 2017
    Съобщения:
    115
    Харесвания:
    27
    Точки:
    28
    Какво общо има ютуб канал или вибокс канал със много гледания и събсрайбъри оптимизацията не разбрах.... Има смисъл, ако се рекламира нещо интересно например, продукт, интересен сайт, но само клипчета тип влогинг например за еди какво си, ОСВЕН ако не са изрично свързани например по този начин със уебсайт: Аз се занимавам със земеделие, правя всякакви влогове за земеделието и рекламирам в тях и своите продукти...... И въпреки всичко повето трафик идва от търсенето, не от тях... Видео каналите се саморекламират, ако е интересно съдържанието се препоръчва от един на втори, на тртети, споделяния и т.н...... Интересно клипче = много гледания и събскрайбъри.. ТОЛКОВА ПРОСТО.... Тези, които ПЛАЩАТ за видео рекламиране в чужди клипове демек ютоб или съответно вибокс или други видеоплатформи, НЯМАт интересно съдържание в повечето случаи и за това си плащат, ик с времето се събира.... Друг е въпроса за да съберат събскрайбъри и гледания в голямо количество на неинтересно съдържание колко плащат ;)

Последно редактирано: Септ 2, 2018
  11. toniintro

toniintro Active Member

Рег.:
    Юли 15, 2010
    Съобщения:
    560
    Харесвания:
    51
    Точки:
    28
    Дали прочете поста ми, който си цитирал? Ако беше прочел последното изречение в него, можеше да си спестиш въпроса: Какво общо има ютуб канал или вибокс канал със много гледания и събсрайбъри оптимизацията не разбрах
    Точно това обясних в него, че няма почти нищо общо.

NEROMARE харесва това.
  12. Dafa Web

Dafa Web Active Member

Рег.:
    Юли 11, 2017
    Съобщения:
    115
    Харесвания:
    27
    Точки:
    28
    По-скоро съм направил друго, но моя грешка ;) Поздрави!

toniintro харесва това.
  13. TheCollector

TheCollector New Member

Рег.:
    Септ 11, 2018
    Съобщения:
    9
    Харесвания:
    2
    Точки:
    3
    Способни момчета ли са тия двамата? Аз съм винаги нащрек за нови попълнения за колекцията. Входният тест е тест за интелигентност. Ако излезе отрицателен си 100% вътре. :cool::p

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice