Все се каня да се оплача.....

radev

Well-Known Member
За да си гледам нови постинги където съм писал аз....
трябва да си цъкам в акаунта и оттам Виж всички мнения на радев...

убива ме.....!

Да има някъде "Последните 30 постинга" не е толкова лошо!

Не знам как издържате
 
От: Все се каня да се оплача.....

Бате, при теб не работи ли: Нови Мнения predpriemach.com/search.php?do=getnew (да не е лаи линк плс)
Аз така чеквам новите мнения, добрите и стойностните разглеждам, а другите пропускам - поради елементарното им естество. :) Ако не работи при теб, виж някъде от цонтрол панела на юзъра да се настрои. И ние ще погледанеме този проблем.:) Успехи за сега, бате...;)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Все се каня да се оплача.....

Да не пускам нова тема..

не знам бъг на форума ли е кво е..

но много често като дам Нови мнения и ми изкачат разни стари постове, дето 4 пъти поне досега са минали през копчето Маркирай форумите като прочетени

Това не вярвам да ми се случва само на мен.

Не е голяма болка де, ама винаги се заблуждавам и цъкам.
 
От: Все се каня да се оплача.....

Да не пускам нова тема..

не знам бъг на форума ли е кво е..

но много често като дам Нови мнения и ми изкачат разни стари постове, дето 4 пъти поне досега са минали през копчето Маркирай форумите като прочетени

Това не вярвам да ми се случва само на мен.

Не е голяма болка де, ама винаги се заблуждавам и цъкам.

нещо от кукитата ще да е, май ie дето ти къса нервичките продължава ?
 
От: Все се каня да се оплача.....

нещо от кукитата ще да е, май ie дето ти къса нервичките продължава ?

ie използвам само за да гледам как стават сайтовете под различни браузъри.
Мен ме съмнява маркирането на форумите като прочетени, показването на новите постинги другите подобни копченца да зависят от кукитата.
 
От: Все се каня да се оплача.....

ie използвам само за да гледам как стават сайтовете под различни браузъри.
Мен ме съмнява маркирането на форумите като прочетени, показването на новите постинги другите подобни копченца да зависят от кукитата.

radev, и при мен го има тоя проблем, с FF съм.
 
От: Все се каня да се оплача.....

Аз влизам в профила си само ако търся дали предишната вечер някой ми е отговорил на върпрос в някоя тема. Там цъкам на Покажи всички подписани теми.

Иначе обикновено като вляза във форума и видя тема с интересно заглавие цъкам или на последния пост или на заглавието на темата, ако е нова. Ако не е с интересно заглавие изобщо не я чета :)
 
От: Все се каня да се оплача.....

"цъкнала" е по-вярното според мен :) не само стилът, но и това 4 вместо Ч е по-симптоматично за дамите, тъй като действа навика от есемесите и iRC.
Извинявам се, ако предположенията ми са погрешни
 
От: Все се каня да се оплача.....

"цъкнала" е по-вярното според мен :) не само стилът, но и това 4 вместо Ч е по-симптоматично за дамите, тъй като действа навика от есемесите и irc.
Извинявам се, ако предположенията ми са погрешни

погрешни са знаем се лично, се тая де...
иначе не знам кво му е на стила и 4-ката
пича е по културен и възпитан и не говори като мене просташки
тва е
 
От: Все се каня да се оплача.....

Повтарям си извиненията към voic4e за предположението.
А 4-ките и 6-ците при писане ми се виждат малко .. ъъъ ...неуважителни спрямо българския език, та затова се намесих. Но в края на краищата, това не е форум по граматика, така че можех и да си затрая.
Excuse my back, както викат лондончаните в театрите, още веднъж
 
Последно редактирано:
От: Все се каня да се оплача.....

4-тa е по стилно да се замени с ch
 
От: Все се каня да се оплача.....

ова 4 вместо Ч е по-симптоматично за дамите, тъй като действа навика от есемесите и iRC

Ами от там ми идва ник-а: в един канал много често излизаше Bot gives voice to еди кой си, Bot gives voice to... и аз взех че се логнах с този nickname :D Оказа се, че е уникален, в смисъл че преди мен никой не го е ползвал и затова къде ли не се пиша с него. Малко не ми харесва и си измислих друг, но той се пише по-трудно... Тогава и през ум не ми е минало дали мога да ползвам кирилица в IRC nickname-овете.

Извинявам се за офтопика, но виждам че се заформи голяма дискусия около моя ник :oops:

Radev, благодаря за подкрепата! :roll:

Strana, извинен си :roll:
 
Последно редактирано:
От: Все се каня да се оплача.....

това с новите теми във форума май не ви е оправено
няма ли възможност отнякъде да направите копче, и като се влезе във форума, като се цъкне на него, да излизат непрочетените теми от последното влизане

иначе така ...аз лично обхождам всички дялове и потдялове на форума, да видя къде какво ново има написано.....
еми доста е неудобно и отнема много време
 
От: Все се каня да се оплача.....

всеки трябва да си излее мъката в форума - само дето се лее с кофите ама...
 
От: Все се каня да се оплача.....

Rss ... и във форуми бачка :x
Ит из а миракъл ?!?
 
От: Все се каня да се оплача.....

работят "новите мнения":)
ся ако направите и отнякъде да могат да се маркират за прочетени, за да не ми излизат всеки път като нови, докато не ги прочета
 

Горе