Всички Предприемачи в един хост...

dimdoff

Member
Добре, идеята е спонтанна и може би има и пречки за осъществяване. :)
Какъв е проблема да се гласува доверие на модератора например /тоест някой, който се ползва с доверие/ и да му преведем някакви центове, а той от своя страна да плати бизнес план в хостгатора и да си бачкаме яко.
Проблема разбира се е да се отделят отделните сайтове/там домейни/ с парола за да не се бара на колегата разбира се.
И нещо такова що не заформим...айде питам ламерската..няма ли решение тази идея.
:)
 
От: Всички Предприемачи в един хост...

Не ти е лоша идеята, но в последно време нещо хостгатора дъни работата. В този ред на мисли защо не се преговаря с някой от бг провайдърите, да кажем суперхостинг и да ни смъкнат от цените. Аз съм пробвал да преговарям персонално и смея да твърдя, че господата се отнесоха сериозно към предложението ми и в момента ползвам отстъпки. :) Разбира се може да се преговаря и с любимците ми от ТопХост :) даже вече си представям банера на страницата им, или поне в 60% от времето си го представям:
"ТОП оферта за Уебмастери - Топхост Ви предлага по 5лв/ на месец за да хоствате сайта си при нас! Може да не предлагаме качествено услуга, но поне ще Ви плащаме за да я използвате".
 
От: Всички Предприемачи в един хост...

Ами тук има съфорумци, които се занимават с този вид бизнес...ама там са неограничени и тн.
незнам....искаше ми се нещо такова да си направим.
 
От: Всички Предприемачи в един хост...

Аз с никс и неговия "контент" на един сървър не ща - Гугъл ше ни обани ИП-то :)
Па и как ше си линкваме сайтовете помежду си - пак горния проблем..
 
От: Всички Предприемачи в един хост...

Аз с никс и неговия "контент" на един сървър не ща - Гугъл ше ни обани ИП-то :)
Па и как ше си линкваме сайтовете помежду си - пак горния проблем..

Прости му господи той не знае какво говори

Говориш наизуст без да знеш нищо за моите сайтове, това че тук се представям с адулт садържанието в матрикса не трябва да ти дава поводи за грешни изводи, просто от там идват основните ми онлайн приходи.

Аз имам много и разнообразни сайтове, исторически, политически, буксове, HYIP и т.н

Но на един кораб с недоказани хейтъри се не качвам, първо да видя скринн за поне 1 000 лева месечен доход от онлайн бизнес и тогава може да продължим диалога по темата.

EDIT

Например как да взема на моя параход тази грешка на природата под мен която едва е сглобила мизерен сал за 10 лева а иска да поеме през пацифика, да не съм самоубиец.
 
Последно редактирано:
От: Всички Предприемачи в един хост...

Прости му господи той не знае какво говори

Говориш наизуст без да знеш нищо за моите сайтове, това че тук се представям с адулт садържанието в матрикса не трябва да ти дава поводи за грешни изводи, просто от там идват основните ми онлайн приходи.

Аз имам много и разнообразни сайтове, исторически, политически, буксове, HYIP и т.н

Но на един кораб с недоказани хейтъри се не качвам, първо да вида скринн за поне 1 000 лева месечен доход от онлайн бизнес и тогава може да продължим диалога по темата.

Темата е , че никой не иска да участваш в това, аре ся изчезвай да храниш комунистите.
 
От: Всички Предприемачи в един хост...

Каква е идеята на идеята?
Ако е за по евтиния хост, няма смисъл. Не са чак толкова скъпи хостинг услугите. Пък и предпочитам сам да си барам из хостинг пространството :D
Ако е само заради идеята... май пак няма смисъл.
По добре всеки да си каже предпочитания за хостинг компания - то всъщност анкетата говори че в суперхостинг са голяма част от нас.
Та после някой представител от форума да проведе малко преговори със суперхостинг например да предоставят по ниски цени за предприемачите. Макар че скоро мернах тука код за отстъпка 50% към въпросната компания. То от това по ефтино накъде?

Сега като се замисля, идеята си струва ако се наеме един Dedicated Server и вътре да се направи една мини хостинг компания предприемач с някакви ограничения по ресурсите и който иска да си плаща. Ама пак не виждам какъв е смисъла от цялото главоболие.. :(
 
От: Всички Предприемачи в един хост...

Една непосредствена пречка, за която се сещам е фактът, че повечето вече си имаме дългосрочни договори за хостинг и сме доволни от настоящите си доставчици.
 
От: Всички Предприемачи в един хост...

Да ви попитам офертата на http://ns1.bg/ за реселъри не е ли нещо подобно на това за което говорите и това дето пише неограничен брой цпанели означава ли че може да раздаваш хостинг в рамките на лимита все едно ти си хостинг компания
 
От: Всички Предприемачи в един хост...

Да ви попитам офертата на http://ns1.bg/ за реселъри не е ли нещо подобно на това за което говорите и това дето пише неограничен брой цпанели означава ли че може да раздаваш хостинг в рамките на лимита все едно ти си хостинг компания

Да ще може и аз подкрепям идеята..... така хем ще ни излиза по евтино хем секи ще е с отделен Ц ПАНЕЛ и вход.. :)
 
От: Всички Предприемачи в един хост...

Да ще може и аз подкрепям идеята..... така хем ще ни излиза по евтино хем секи ще е с отделен Ц ПАНЕЛ и вход.. :)

и разбира се един от всички като има малоумен сайт дето да товари машината, сайтовете на всички умират :D помежду другото НС1 не са лоши като провайдър, имат някакви дребни проблеми но като цяло са ОК.
 

Горе