Всички за фейсбук страниците и бизнеса.

В Българския форум
Ето ти коментар в стил арабски форум:
الله أكبر ودعونا تشمس في حكمته!
Надявам се да си доволен.
Апропо, имаш две грешки в цитираното. (все пак сме в български форум ;) )
 
С такива теми няма какво да се случи :D Никой няма да издаде на другия какво да прави във Фейсбук или пък в другите социалки. Всеки си следва някаква спам стратегия и гледа да минава между капките, когато почнат проверките, че доста хора вече плакаха (и аз в това число) :D
 
Мосю Матейчо, цели да удари сериозна аудитория с дълги постове, бизнес схеми, печалби за хиляди левове, и гладни за прогнози люде! Гладни да печелят от прогнозите на мосю Матей, а най-интересния въпрос остава, щом мосю Матей познава много мачове, накому е нужно да ги продава, а не да залага и да стане млад милионер?!?
 
Принципно няма лошо да продаваш прогнози, като ги познаваш. Примерно сам изкарваш 10к. от 1 мач, но ако още 100 човека ти купят прогнозата по 5 кинта да речем, си изкарал още 500 лв. без да правиш нищо, така че си е добре, но стига ДА си ПРО.
 
Принципно говоря, а го има и друг момент, че ако примерно играеш при онлайн букмейкър и печелиш доста често големи суми веднага им влизаш в черния списък и ще те следят изкъсо. В нашия Еврофутбол също се следят големите залози и преминават през проверки, така че букитата гледат да се застраховат. А ако имаш примерно голям брой хора, които да ти плащат за прогнози си е отделен доход :)

Въпреки всичко съм съм скептичен, че точно от мачове може да се забогатее, аз си ги играя по-скоро за емоцията и да ми е интересно да ги гледам :)
 
Принципно говоря, а го има и друг момент, че ако примерно играеш при онлайн букмейкър и печелиш доста често големи суми веднага им влизаш в черния списък и ще те следят изкъсо. В нашия Еврофутбол също се следят големите залози и преминават през проверки, така че букитата гледат да се застраховат. А ако имаш примерно голям брой хора, които да ти плащат за прогнози си е отделен доход :)

Въпреки всичко съм съм скептичен, че точно от мачове може да се забогатее, аз си ги играя по-скоро за емоцията и да ми е интересно да ги гледам :)
Точно!
 

Горе