Всичко за Media.net - отзиви, препоръки и др.

Green Bars

Well-Known Member
Тъй, пуснах в търсачката за тази рекламна мрежа, но има стари теми на английски. Пускам тази тема за да се насъбере актуална информация на български език.

Та какво е Media.net - това е обединената рекламна мрежа на Майкрософт и Яху.

Имам въпроси:
За какви сайтове е подходяща?
начини за плащане?
Лесно ли се кандидаства и съответно одобрява за нея?
и тн.

Нека хора с опит да споделят малко от него.
 
От: Всичко за Media.net - отзиви, препоръки и др.

Записвам се в темата :)

Работи ли с БГ сайтове и има ли рекламодатели за тях?
 
От: Всичко за Media.net - отзиви, препоръки и др.

Кандидатствал съм за бг сайтове, не ме одобриха!
 
От: Всичко за Media.net - отзиви, препоръки и др.

До колкото им прочетох правилата,
стават само англоезични сайтове с трафик от USA, Canada и UK
Относно приходите дали са по-високи от адсенс нямам идея, дано някой ползващ мрежата да сподели
 
От: Всичко за Media.net - отзиви, препоръки и др.

Аз ще Ви разясня малко! Ако нямате сайт с щатски или канадски трафик, по-добре не губете вреето! Коректни са, плащат точно и всичко е ок! Може би най-добрата алтернатива на Адсенс, но пак казвам за САЩ КАНАДА! Това е!
 
От: Всичко за Media.net - отзиви, препоръки и др.

Преди време сключих някакво споразумение с тях за реклама, пуснах им банерите на бг сайтове и резултата беше плачевен. Показваха си техни и на гугъл реклами, а след това резултата и статистиката бяха по-зле от ако сам си бях пускал adsense. Статистиката и туловете които имат са под всякаква критика, стастистиката се актуализираше през няколко часа и показваше само елементарни неща. Държах ги един ден и ги махнах...

За USA може и да са добри, но да монетаризират бг трафик на този етап не стават. Това беше преди повече от година, сега може да има някакво раздвижване...
 
От: Всичко за Media.net - отзиви, препоръки и др.

В комбинация с адсенс става ли ?
 

Горе