Всичко за Wordpress на едно място

gnmerindjey

New Member
Здравейте на всички.Реших да пусна тази тема в тази категория,защото е най-подходяща. Ние сме момчета между 16-20 години,които се занимават професионално с ''Wordpres'' . Ние сме мотивирани да се развиваме в тази насока.

Сайта има богата гама от уроци,плъгини,теми,съвети и други. Всеки ден се стараем да пишем качествени статии,които да са интересни и нужни за читателите. Ако имате нужда от помощ с удоволствие ще Ви окажем нужната подкрепа.

Сайт : виж тук

П.П : Също така професионалния ни учител Илиян Георгиев предлага частни уроци по Wordpress !

С уважение,
екипа на MFpoint.COM
 
От: Всичко за Wordpress на едно място

Добра ниша сте избрали. Успех. Но мисля че добре беше да започнете с английска основна версия и БГ превод паралелно.
 
От: Всичко за Wordpress на едно място

Благодаря за мнението MR.George. Ще развиваме проекта :)
 
От: Всичко за Wordpress на едно място

Благодаря за мнението MR.George. Ще развиваме проекта :)

Оправете си мeнютата, че много несериозно звучи професионално с Wordress и меню със странни знаци. Успех!

24.01.2014.jpg
 
От: Всичко за Wordpress на едно място

Мейл на Илиян Георгиев дали може да ми дадете?

Не знам съмняваш ли се или к'во,но ето ти е-мейла:
Имейл в сайта : [email protected]
Личен е-майл: [email protected]
Посещава и двата имейла
 
От: Всичко за Wordpress на едно място

В друга насока ми бяха съмненията по принцип ...

След като имате професионалист в екипа, за зен е недопустимо да има грешки по сайта ви.
 
От: Всичко за Wordpress на едно място

Здравей ma57er,
ние се разбрахме с него,само да прави сайтове на нашите клиенти,а не да се занимава с нашия сайт.Той работи в момента и няма време да се занимава с моя сайт.Иначе за сайта аз съм го изграждал и има вероятност да има много грешки :)
 
От: Всичко за Wordpress на едно място

Здравей ma57er,
ние се разбрахме с него,само да прави сайтове на нашите клиенти,а не да се занимава с нашия сайт.Той работи в момента и няма време да се занимава с моя сайт.Иначе за сайта аз съм го изграждал и има вероятност да има много грешки :)

Тогава си неточен, некоректен, заблуждаваш хората.
 
От: От: От: Всичко за Wordpress на едно място

Щом казваш.Добре.

Ти самия го каза - все още не разбираш почти нищо, сайта ти е с грешки, но иначе подлъгваш с гръмко заглавие... .
 
От: Всичко за Wordpress на едно място

Здравейте на всички.Реших да пусна тази тема в тази категория,защото е най-подходяща. Ние сме момчета между 16-20 години,които се занимават професионално с ''Wordpres'' . Ние сме мотивирани да се развиваме в тази насока...
Що за професионалист би осакатил името на любимата си платформа ''Wordpres''?

Макар да сте на прага да завършите средно образование, опитайте се в дипломата ви оценката по български език да е поне 5. Това е много важно и не ми се сърдете за забележката. Ще ви помогне да се изразявате правилно и да привличате клиенти, да бъдете правилно разбрани и най-вече да оставяте правилно разстояние между и след препинателни знаци.

Хубаво е да имате и свидетелство за такова професионално направление, което може да придобиете от кратък или по-дългосрочен курс, или висше, за да бъдете професионалисти. Помислете за инвестиция в себе си и вашето бъдеще, а не за лесни и бързи пари, учейки се върху този проект.

Почнахте да ставате нахални с този проект.. Има потенциал, развивайте го тихомълком и съвсем скоро сам ще може да привлече внимание. Но вашата стратегия с пускането на толкова теми би ви довело по-скоро негативизъм, колкото и да не го заслужавате. Успех!
 
От: От: Всичко за Wordpress на едно място

Що за професионалист би осакатил името на любимата си платформа ''Wordpres''?

Макар да сте на прага да завършите средно образование, опитайте се в дипломата ви оценката по български език да е поне 5. Това е много важно и не ми се сърдете за забележката. Ще ви помогне да се изразявате правилно и да привличате клиенти, да бъдете правилно разбрани и най-вече да оставяте правилно разстояние между и след препинателни знаци.

Хубаво е да имате и свидетелство за такова професионално направление, което може да придобиете от кратък или по-дългосрочен курс, или висше, за да бъдете професионалисти. Помислете за инвестиция в себе си и вашето бъдеще, а не за лесни и бързи пари, учейки се върху този проект.

Почнахте да ставате нахални с този проект.. Има потенциал, развивайте го тихомълком и съвсем скоро сам ще може да привлече внимание. Но вашата стратегия с пускането на толкова теми би ви довело по-скоро негативизъм, колкото и да не го заслужавате. Успех!

Много благодаря за този уникален коментар ! Наистина рядко се срещат хора,като теб. Много ти благодаря наистина.Ще обърна внимание на нещата,които ги каза.
Лека и спокойна вечер !
 
От: Всичко за Wordpress на едно място

Лапенцата, що не вземете да търсите секс по интернет като в доброто старо време, повече ми върви "Ние сме млади момчета на 16-20 години и търсим момиченца, с които да загубим девствеността си", тва че излязла поредната версия на WordPress всяко второ лапе дето е решило да прави бизнес в интернет си го качва като статия. Къде Ви уникалността? НИКЪДЕ!
Впрочем нормално де, нали в България нещата вървят 10-20 години назад, на запад 13 годишните правят пари, наще сега се усетиха за интернет-а и налазиха хамалската.
 
От: Всичко за Wordpress на едно място

Ша им убиеш мерака бе човек :evil: да пишат, да се учат, по-добре късно отколкото никога :beer:
 
От: Всичко за Wordpress на едно място

@TheCrazyBastard - репче от мен за добрия отговор към децата

п.с. и за @bigdarkmad и за тебе реп :lol:
 
От: Всичко за Wordpress на едно място

За да давате уроци, трябва да сте за пример.
Но вместо да давате, има още много уроци да вземате:
- Българският ви език има нужда от изучаване;
- 8% текст на заглавната страница;
- Още доста уроци по Onpage съдържание трябва да вземете;
- ...

Моите 5 минути за вашия сайт и знания. :wink:

ПП
WP е препънал не един човек. Примерите за това са стотици.
 
От: Всичко за Wordpress на едно място

Както и @TheCrazyBastard намекна, пише се "WordPress" а не "Wodpress".
 
От: Всичко за Wordpress на едно място

Вискяр Бг: то и аз пиша като неграмотник по форумите, но в 99% от случайте "Ви" се пише с главно "В".
 

Горе