Всичко необходимо за направата на успешна хостинг компания

От: Всичко необходимо за направата на успешна хостинг компания

Ей да му се не види и тъпия опит за реклама... поне недей толкова очевадно да спамиш ебаси, тука не ядем доматите с колците!
 
От: Всичко необходимо за направата на успешна хостинг компания

Бихте ли ми казали каква е работата с безплатния хостинг и каква е целта?
 
От: Всичко необходимо за направата на успешна хостинг компания

Бихте ли ми казали каква е работата с безплатния хостинг и каква е целта?

Еми в повечето случай с Безплатен хостинг целта е да станеш зависим и след това, когато услугата е платена да започнеш да си плащаш. В други случай обаче, хостинг провайдъра разчита на масирана атака със спам реклами по целият лейаут на сайта :)
 
От: Всичко необходимо за направата на успешна хостинг компания

Еми в повечето случай с Безплатен хостинг целта е да станеш зависим и след това, когато услугата е платена да започнеш да си плащаш. В други случай обаче, хостинг провайдъра разчита на масирана атака със спам реклами по целият лейаут на сайта :)

До някъде съм съгласен, НО каква е целта тогава на безплатният хостинг БЕЗ реклами ? Възможностите са прекалено много и това е само една от тях преди години много хостинг фирми (чужди - US ) пуснаха безплатен хостинг под различно име беше си бизнес практика за тестване на маркетинг идеи и различни видове технически предложения на един и същ пазар без да си разваляш вече създаденият имидж, в последно време не съм засичал подобна практика но 100% все още се практикува.

Друга възможност е да си Линукс или Хостинг ентусиаст :D , и да си имаш сървър някъде и да си си пуснал просто така за някакви твой си цели ;) .
 
От: Всичко необходимо за направата на успешна хостинг компания

беше полезно благодаря
 
От: Всичко необходимо за направата на успешна хостинг компания

Доста полезна тема!
 
От: Всичко необходимо за направата на успешна хостинг компания

Вече е много трудно да създадеш успешен Хостинг, поради простата причина че има ужасно много стари, наложили се и най-важното наистина на ниво компании. По-нагоре в темата е написано че ти трябват много пари за реклама. От личен опит мога да кажа, че и това вече не помага особено.
 
От: Всичко необходимо за направата на успешна хостинг компания

Да създадеш хостинг компания не е трудно, трудно е да я развиеш, защото вече хостинг компаниите в БГ станаха много и всичките са добри трябва да се отличаваш с нещо от останалите за да започнете не Ви трябват много пари като за начало може да закупите reseller проблема е само поддръжката която ще отговаря на въпросите на клиентите ще ви трябват и средства за реклама :)
 

Горе