Втора продажба от генбъкс

здрасти на всички,
голям кеф, направих втората си продажба с профинаст
сега чакам да спретнат акаунт и да преведат парите

замислям се обаче, дали не е редно да сменя домейна си profinast.biz, щото гугъл не ме показва и въобще ми се струва, че трябва да се подхване работата наново
 
От: Втора продажба от генбъкс

Е абе какво ви става на вас... тази седмица само подобни теми чета :)

Поздравявам те за това и ти пожелавам тези две продажби да ги правиш на ден.
 
От: Втора продажба от генбъкс

Честито и от мен :)
A иначе за домейна и според мен ще трябва да вземеш нов. Съдържа име на продукт в случая "profinast" и мисля че няма да бъде индексиран в скоро време .. А иначе си го остави стария щом падат продажби без да е индексиран :p
 
От: Втора продажба от генбъкс

Да бе, наистина. Свиквайте, че така ще бъде от тука нататък и ще става все по-добре и толкоз. :)
Една продажба нищо не е. Не го казвам да омаловажавам, просто се настрой на тая вълна, че комисионните ще си идват.

... домейна може да си почти сигурен, че гугъл няма да го захапе
 
Последно редактирано:
От: Втора продажба от генбъкс

Еми, честито от мен, само така, бате. Трябва да се работи за да има и резултати.:)

А за това как да го измислиш, просто направи отделен сайт, без да го мислиш старият. Той ще прави продажби от трафика ти, който в момента идва от другаде (не от тъпият гугъл). Но ако имаш идей за доразвиване на този - направи й това. Демек успоредно. :)

успехи..
 
От: Втора продажба от генбъкс

Да бе, наистина. Свиквайте, че така ще бъде от тука нататък и ще става все по-добре и толкоз. :)
Една продажба нищо не е. Не го казвам да омаловажавам, просто се настрой на тая вълна, че комисионните ще си идват.

... домейна може да си почти сигурен, че гугъл няма да го захапе

Все от някъде се тръгва, щом е успял да направи 2 ще продължи да продава, вече знае как става :), успех и за напред на всички
 
От: Втора продажба от генбъкс

хахаххах, разбира се че няма да има нова тема за всяка продажба, просто исках да споделя успеха
така де, нали всички оттам минават с първите продажби

добре казвате за стария домейн, ще го запазя и ще мисля за нов
лека работа на всички засега
 
От: Втора продажба от генбъкс

Ми, да са ти честити продажбите...след седмица-две очаквамe Трета продажба от генбъкс... :mrgreen:
 

Горе