Втори акаунт в PayPal

vexxx

New Member
Здравейте.Регистрирах се в PayPal преди доста време и съм я направил на мое име, а нямам 18 и няма да мога да си верифицирам акаунта/изтегля парите вътре.Въпросът ми е дали може да направя акаунт от същото ИП на името на баща ми например и да го ползвам (да пратя там парите и да верифицирам)?
 
От: Втори акаунт в PayPal

Може, що да не може ...
 
От: Втори акаунт в PayPal

Еми не знам.Питах, за да не стане накрая така, че да не мога да изтегля парите например.Значи не е проблем да направя нов акаунт на друго име и да пратя парите там?
 
От: Втори акаунт в PayPal

Като нищо ще се блокират. Но може и да имаш късмет.

Задължително чисти бисквитките преди и след логване! Ако е възможно от един и същ IP адрес не трябва да влизаш в повече от един акаунт. Добре е да ползваш и различни браузъри и операционни системи (инструментите за смяна на USER_AGENT в много случаи могат да се разпознаят и не са надеждни!). И не трябва да имаш IP адрес в друга държава.

Най-добре не си тегли парите, а ги харчи.
 
От: Втори акаунт в PayPal

Просто ползвай друг IP адрес. Не е толкова трудно. Ако трябва, ще отидеш нагости за да го нагласиш и после ще си изтриеш личната информация там. Процеурата е проста. Правиш си валиден нов акаунт от името на който щеш и му пращаш парите си от досегашния.
 
От: От: Втори акаунт в PayPal

Просто ползвай друг IP адрес. Не е толкова трудно. Ако трябва, ще отидеш нагости за да го нагласиш и после ще си изтриеш личната информация там. Процеурата е проста. Правиш си валиден нов акаунт от името на който щеш и му пращаш парите си от досегашния.


Мога да ползвам друг IP адрес, но след това винаги трябва да се логвам оттам, така ли?

Edit: Ето в тази тема например пишат, че няма проблем - http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=282346 .И аз вече почвам да се чудя какво да правя :(
 
Последно редактирано:
От: Втори акаунт в PayPal

Е защо го лъжете човека, какво като е от един IP адрес? В офиса сме сто човека и поне половината ползваме пейпал от едно IP. До сега баннат акаунт няма. Няма и да има. Все още половината свят ползва споделени IP адреси, не могат да го баннат по това. Ползвай два различни браузъра за двата акаунта и си готов.
 
От: Втори акаунт в PayPal

няма значение с колко акаунта си или от колко ип-та и колко регистрации, аз влизам в този въпрос и до сега преводите ми са точни и нямам проблем
 

Горе