Второ БГ seo състезание с награден фонд

bgkulinar

Well-Known Member
Искате ли да спечелите някой лев? Със сигурност ще имате тази възможност.

Ще може да покажете колко ви бива в СЕО. Ако нещо не ви е ясно, питайте на воля. Ще обявим началото и в тази тема, така че спокойно, не сте забравени. :p
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

super

Само не разбирам защо позволявате да участват "вскякави домейни и поддомейни - стари, нови.." . Нали е състезания , всички трябва да имат равен старт.
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

А за какво се прави състезанието ?
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

e, не може да има 100% справедливост. Току виж, че имаш подходящ сайт за състезанието.

Не може ли да го направите с предварително записване на домейна с които ще се участва, и след това,преди старта, се избира ключова дума която да е за субдомейн и така всички че са с чисто нови имена. ;)
 
От: От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

А за какво се прави състезанието ?
Предим се прави от оптимизатори и фирми оптимизиращи сайтове,, за да затвърдят добрата си услуга пред клиентите и естествено пред конкурентите. Това си е чесане на крастата и за самия SEO експерт. :wink: Хубаво е да се правят и тези които искат да участват им пожелавам успехи и дано да успеят.

@bgkulinar, би ли дал повече инфо, като думичка, награда, участници и т.н. Мерси предварително.
 
От: От: От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

@bgkulinar, би ли дал повече инфо, като думичка, награда, участници и т.н. Мерси предварително.
Не мога да дам повече инфо, от това, което пише в блога ми. Не и преди да има официални правила.

efond, би ми се искало да мога да угодя на всички, но няма как да стане.

AxCx, има пари за харчене... :p
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Ясно, ще има мерене на пишки и клитори, а някой може и да си начеше крастата с "наградата" на спонсора. Ще има хора които с участието си ще се докажат и ще са достойни да влязат в списъка на SEO гурутата .
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Поредната простотия! Току виж имал си подходящ домейн!? Абе как така бе хора!? Трябва да е нанов домейн- никакви субдомейни и стари авторитени и отлежали домейни - ебати справедливоста. Карате ме да направя заглавната старица на един 5 годияен домейн с около 200 000 линка към него специално за състезанието и после с извинение да си питам хуя три месеца,а някой да се бъхти с новия домейн и после аз да спечеля! И квокъде му е смисъла???? Баси мисля пак да го бойкотирам. :)

п.с: бтв -ако оптимизираме за гоогле.ком с думичка на латиница според мен ще е по добре. Отедна стана възможностите са по големи, от друга после тоясайт на бг нищо не мога да гонаправя, докато на енг. мога да си изкарам целия награден фонд дори да съм на 10-то място от продажба на линкове само. По си заслужава тримесечното бъхтене някак си.
 
От: От: От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

за реклама на некой си мераклия

ебе го някой за състезания

Предния път имаше доста мераклии за тъпотия като "яицазимитпо лъгуг" - не се съмнявам и сега ще има.

Иначе съм напълно съгласен. Ако някой иска да докаже колко е добър в СЕО, има достатъчно реални предизвикателства. Състезанието е лишено от смисъл и не е практическо (да се оптимизира за нереална ключова фраза е тъпо).
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Wolfolus и в блога си ти отговорих, че няма как да се справиш с нови домейни с редирект. Ще бъде максимално либерално.
 
мдам да е максимално либерално е най-добре така се доказват умения... На реалния пазар никои няма да пита че можеш по добре от някои с летящ старт. или ще излезеш топ и ще спечелиш пари със сео или няма.... Винаги можеш да купиш домеин за състезанието, да пренасочиш стар, да си скапеш някои стар сайт ако толкова искаш да спечелиш въпросът е стрували си ..... Затова ако ние правим състезание би било с мерило продабжи или изкаран кеш SEO Съзтезание

иначе е хубаво наистина да го направите на англииски така ще може по добре да се монетаризират останлите сйатове след състезанието

пп на предното чуждо сео състезание имаше събдомеин от блогър и не беше в топ 10.... бг отбора не спечели защото в движение по средата на състезанието промениха правилата забраниха редиректите както казах горе или ще излезеш топ и ще спечелиш пари със сео или няма....

ппп ние няма да учстваме едвам смогваме с работата по новите проекти....
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: Второ БГ seo състезание с награден фонд

...
ппп ние няма да учстваме едвам смогваме с работата по новите проекти....
Голяма работа е да изсипеш малко линкове с даден анкор :)
Аз лично ще се пробвам :)
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

А ще има ли такса за участие? И каква ще е тя, ако не е много голяма ме пишете и мен, въпреки че знам, че нямам шанс, но това не ми пречи да опитам :)
 
От: От: Re: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Голяма работа е да изсипеш малко линкове с даден анкор :)
Аз лично ще се пробвам :)
Еми не е голяма, но ако го направиш за някой друг сайт си е по-оферта. Лично мнение - по-добре е да си развиваме SEO-то на продуктови сайтове, отколкото да се блъскаме по някакви състезания и да спамиме наляво и надясно с линкове.

А и ако компетишъна на това състезание е толкова, колкото една мини ниша, не бих се замисляк какво бих направил. ;) Мисля че има логика в думите ми, поне това е лично мнение. Но определено съм за такива състезания - трябва да се знае кой е добър и кой не. Успехи на участниците.:wink:
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Ако правиш seo за себе си печелиш при всички случаи, но ако правиш seo заради състезание вероятността да загубиш е доста голяма.
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

А ще има ли такса за участие?
Sammy, каква такса? Нали затова е спонсорът? Участвай и успех, дори на междинен етап :).
 
Re: От: Re: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Голяма работа е да изсипеш малко линкове с даден анкор :)
Аз лично ще се пробвам :)


предното сео състезание беше на юкуебмастърурлд спечелено от отбор които бълваше по 5 сателитни блога на ден (огин ми го каза) замисилисе ако за някои от бизнес сайтовете си бълваш по 5 сателитни блога на ден за 90 дни къде ще стигнеш :).... така че не толкова просто или разчитаме всички да ги мързи и да поизсипят малко линкове и да го отебът сайта и кои колкото има или се играе сериозно или няма смисъл да му се отеля време (а бг отбора нямаше кои цяла седмица да прехвъли хостинга въпреки че беше станал недостъпен от Г бот)
 
Последно редактирано от модератор:

Горе