Второ БГ seo състезание с награден фонд

От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Тогава де се делне целия спам и да останат само участниците!
 
планът е всъшност е "целият спам" за авторентакар и състезанието да се събере в тази тема :)


уяастницте би трябвало да може да ги виждате при официалният организатор ако ние го правехме щеше да има отдфелна тема само за участниците....
 
Последно редактирано от модератор:
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

netsurfar чакам ти ЛС-то а не само да ми се отваряш айде пиши като знаеш много ще се разберам както си му е реда ще се спъваш в бухалки момче ще ти строша голямата ти тиква с бокса е нещастник
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Има и при нас тема и при вас и в уебмастъра :) 3 теми спам старая се да отговарям на всички теми и запитвания
Успех на новите участници и жалко за отказалите се .)
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

netsurfar чакам ти ЛС-то а не само да ми се отваряш айде пиши като знаеш много ще се разберам както си му е реда ще се спъваш в бухалки момче ще ти строша голямата ти тиква с бокса е нещастник
лелеее, как ме уплаши миризливецо ...
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

ХАХАХА и ти много ме плашиш...
 
От: Re: Второ БГ seo състезание с награден фонд

планът е всъшност е "целият спам" за авторентакар и състезанието да се събере в тази тема :)

уяастницте би трябвало да може да ги виждате при официалният организатор ако ние го правехме щеше да има отдфелна тема само за участниците....

бате, няма ли начин да вмъкнем в заглавието ключовата дума, аз бих участвал в състезанието с темата от форума. мисля и blinky беше споменал нещо подобно. така или иначе нямам много време да се занимавам с моя блог, но за помощна "ръка" с удоволствие :)
като вземем парите идвате на гости тук и ще ги изпием. Предполагам и единият от организаторите няма да има нищо против :lol:

п.с. двамцата които спорите спамете си на лични плс, или по друг начин ако го кажем: който пръв престане със заяждането печели :)
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Накрая predpriemach.com ще стане първи на avtorentacar

:) :)
Да, на ръба е да се попрецака състезанието заради оброто зареждане на контент, ако така може да се нарече темата за avtorentacar. На 4-та страница е форумчето. Още малко пуш ни трабва...:) Ако вляза и аз и си линкна, може ли да се брой за честно участие?


 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Може, що да не може
а някой зелник ако каже, че не може
аз лично ше го саботирам

С avtorentacar може секи да участва, тъй че действай :)
2 бона ги зимаш, казвам ти
 
Последно редактирано:
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Няма проблем никой да участва това е свободно състезание. Ако искат и Гугъл може да се запишат :) Ако има линк към спонсора сайтуайд и играят по правилата няма проблем. Отпускаря и той няма да има нищо против. На нас не ни пука кой ще вземе парите важното е да стане яко състезанието :)
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Много ми се връткат и тоя стар домейн не се дава там горе, може да не го изпреваря скоро ама поне ще запълня индекса с копия.
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

искате ли да ви оспамя?
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Cybertack, какво й е на статията? И в момента СЪМ на първа позиция ;)
 
От: Второ БГ seo състезание с награден фонд

Izida в момента си на 2ро място :)
А аз си мисля, че гугъл ме мрази... имам вече линкове от доста форуми и от моите сайтове и съм събмитнал и сайтмапа и всичко и кво един голям (фингър) не иска да ме индексира..
 

Горе