Възстановяване на ФБ акаунт

nortrant

Well-Known Member
Здравейте,
Как може да се възстанови фейсбук паролата на акаунт при който няма достъп до имейла? Иначе съм логнат в приложението. Но без да се знае паролата нищо не може да се направи по акаунта (примерно да се добави друг имейл за логване)

Няма достъп до имейла защото паролата е забравен. В АБВ е.

Акаунта е много стар и съвсем реален. Чудех се дали фейсбук предлагат някаква помощ свързана с това и как става верификацията?

Благодаря предварително!
 
Ако пробваш да добавиш телефонен номер и да движиш верификацията през телефона?
 
Иска парола за да добавиш телефон. Отпиши го тоя акаунт.
Интересно, преди няколко дни верифицирах един профил, нямам спомен да ми е искало, ама може да съм я въвел машинално и да не ми е направило впечатление.


Иначе другия съвет който ми идва на ума е - пощите в abv expire-ват като не си влиза дълго време. Май беше година. Чакаш този момент, отиваш, регистрираш си пощичката отново и от там нататък си връщаш контрол над нея, респективно и над прафила. На теория можеш да “завземеш” и друг профил по този начин. Дадох малко съвет и на пишман хакерчетата, ама какво да се прави.
 
Интересно, преди няколко дни верифицирах един профил, нямам спомен да ми е искало, ама може да съм я въвел машинално и да не ми е направило впечатление.


Иначе другия съвет който ми идва на ума е - пощите в abv expire-ват като не си влиза дълго време. Май беше година. Чакаш този момент, отиваш, регистрираш си пощичката отново и от там нататък си връщаш контрол над нея, респективно и над прафила. На теория можеш да “завземеш” и друг профил по този начин. Дадох малко съвет и на пишман хакерчетата, ама какво да се прави.

180 дена, не година.
 
Ако си влизал от телефона в мейла, на който си забравил патолата, отвори профила ти в "Гугъл", после "сигурност", "диспечър на пароли" и там ще я видиш.
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_2019-06-17-09-27-08.png
    Screenshot_2019-06-17-09-27-08.png
    104 KB · Преглеждания: 10
Интересно, преди няколко дни верифицирах един профил, нямам спомен да ми е искало, ама може да съм я въвел машинално и да не ми е направило впечатление.


Иначе другия съвет който ми идва на ума е - пощите в abv expire-ват като не си влиза дълго време. Май беше година. Чакаш този момент, отиваш, регистрираш си пощичката отново и от там нататък си връщаш контрол над нея, респективно и над прафила. На теория можеш да “завземеш” и друг профил по този начин. Дадох малко съвет и на пишман хакерчетата, ама какво да се прави.
От кога го въведоха това (за изгарянето на email акаунтите)? Преди не много години единственото което правеха е да изтрият съдържанието на пощенската ти кутия. Но паролата с потребителското име си се пазеха и можеше да се влиза.
 
От кога го въведоха това (за изгарянето на email акаунтите)? Преди не много години единственото което правеха е да изтрият съдържанието на пощенската ти кутия. Но паролата с потребителското име си се пазеха и можеше да се влиза.

То и сега може да влезеш и ще бъде кутията с празно съдържание, но името го дава като свободно. При нова регистрация губиш профила.
 
Интересно, преди няколко дни верифицирах един профил, нямам спомен да ми е искало, ама може да съм я въвел машинално и да не ми е направило впечатление.


Иначе другия съвет който ми идва на ума е - пощите в abv expire-ват като не си влиза дълго време. Май беше година. Чакаш този момент, отиваш, регистрираш си пощичката отново и от там нататък си връщаш контрол над нея, респективно и над прафила. На теория можеш да “завземеш” и друг профил по този начин. Дадох малко съвет и на пишман хакерчетата, ама какво да се прави.

Ще пробвам да добавя телефон.

Относно пререгистрацията на пощата - явно не е минал този период след който я изтриват. Изписва ми, че потребителското име е заето.
 
Сега видях, че във ФБ акаунта съм бил добавил още една поща в АБВ за която тотално съм забравил.

Сега я регистрирах отново и мисля, че ще мога да възстановя паролата чрез нея.
Ако може някой да потвърди това преди да пробвам , защото не искам да стане нещо и да се блокира акаунта (след като нямам достъп до основната).
 
Сега видях, че във ФБ акаунта съм бил добавил още една поща в АБВ за която тотално съм забравил.

Сега я регистрирах отново и мисля, че ще мога да възстановя паролата чрез нея.
Ако може някой да потвърди това преди да пробвам , защото не искам да стане нещо и да се блокира акаунта (след като нямам достъп до основната).

Не би следвало да е проблем, но ползвай у-вото с което преди си влизал в профила.
 
От кога го въведоха това (за изгарянето на email акаунтите)? Преди не много години единственото което правеха е да изтрият съдържанието на пощенската ти кутия. Но паролата с потребителското име си се пазеха и можеше да се влиза.

Винаги са триели кутията и после можеш да я регистрираш наново. Вярно че беше 180 дена, а не година.
 
Винаги са триели кутията и после можеш да я регистрираш наново. Вярно че беше 180 дена, а не година.
Не се налага нова регистрация за да влезеш, но както Leverage спомена може друг да ти я регистрира. Интересно след като влезеш възстановяваш ли собствеността и пак ли трябва да се чакат 6 месеца, за да може друг да ти я открадне?
 

Горе