Въпроси с повишена трудност

hristev

New Member
Здравейте,
От одеве се мъча да пусна оферта в "Продава се", но явно ми трябват определен брой мнения... Някой има ли идея колко "стар" потребител трябва да си, за да можеш да си отвориш тема там?

И втория ми въпрос е имате ли си идея за други места из онлайн пространството, където биха могло да има интересуващи се от това да закупят функциониращ портал, с изграден и сравнително наложен бранд вече и бизнес модел?
 
От: Въпроси с повишена трудност

Благодаря за светкавичния отговор с решението по първия ми въпрос :)
 
От: Въпроси с повишена трудност

Дай първо ние да видим кво продаваш ;)
 
От: Въпроси с повишена трудност

Само да достигна до заветните мнения... да не нарушаваме все пак форумните правила...

То не е за всеки, една идея е специфична тематиката и ако човек няма афинитет към нея, то трябва да е брутален инат според мен за да продължи започнатото...
 
Здравейте,
От одеве се мъча да пусна оферта в "Продава се", но явно ми трябват определен брой мнения... Някой има ли идея колко "стар" потребител трябва да си, за да можеш да си отвориш тема там?

И втория ми въпрос е имате ли си идея за други места из онлайн пространството, където биха могло да има интересуващи се от това да закупят функциониращ портал, с изграден и сравнително наложен бранд вече и бизнес модел?

Не е колко да си стар, а поне 10 поста да имаш. Иначе си достатъчно стар. Още 1 мнение и няма да имаш проблем. ;)

За кой пазар е сайта? Ако е за чужбина - DP, Flipa, Warriorforum и други подобни. За тук сме 2-3 макс. ;)

П.П: Местя темата в За форума. ;)
 

Горе