Въпросче за гоогле трафик

despart

New Member
Хора забелязвам на последък много трафик от гооглето, незнам да се радвам или да се чудя и да мисля варианти да го намалям. Трафика идва от цял свят, даже има по едно две посещения от страни дето не съм ги чувал даже и несмятъх че имат интернет.
Та кажете каво мислите за това.

ето и списък

google.com 91
google.com.mx 40
google.bg 32
google.com.tr 17
google.de 16
google.fr 15
google.it 14
google.co.uk 9
google.pl 5
google.nl 5
google.es 4
google.ca 3
google.com.au 3
google.gr 3
google.ru 3
google.co.jp 2
google.com.py 1
google.se 1
google.com.ar 1
google.pt 1
google.co.il 1
google.co.ve 1
google.com.pe 1
google.ie 1
google.com.gt 1
google.com.br 1
google.ch 1
google.sk 1
google.com.ly 1
google.co.nz
 
От: Въпросче за гоогле трафик

Не виждам кое му е злето на това да имаш много трафик от където и да е по света и то от Гугъл. Въпросите да:

- към кои (националности) е насочен сайта.
- за какво е
- заслужава ли си да го имаш.

Прецени си, но не режи Гугълски трафик. Хората се мъчат да го увеличат, а ти да го резнеш. Знам, че идват от кол и въже, но и аз преди време не вярвах, че могат да се правят продажби в Индия. е, явно е можело. За това, не се знае от къде ще падне. А вероятността да стане (продажба/действие) е голяма тъй като е най-малкото таргетиран. Дошъл е от дума, за която се оптимизира сайта и е част от неговата всъщност.
 
От: Въпросче за гоогле трафик

Аз просто се притисних щото до сега нямаше трафик, тоест имаше ама беше малко и изведнаж пляс. Затова иначе сайта ми е в профила. става за трафик от всякъде. Значи няма да режа нищо. дано продължи да се покачва
 
От: Въпросче за гоогле трафик

Aми това може само да те радва, само да не е от images трафика, че трафика оттам е пълна скръб :\

А може ли да ми обясниш защо е пълна скръб, в смисъл не е правилно таргетиран или какво?
 
От: Въпросче за гоогле трафик

Няма скръб. Щом нещото работи не го разваляй. Уцелил си някаква формула. Радвам се за теб, и продължавай да наливаш линкове към сайта си и да му увеличаваш посещенията респективно приходите.
 
От: Въпросче за гоогле трафик

Щях дя ти предложа Адсенс, ама видях,че си сложил.
радвай се на всяко посещение.
 
От: Въпросче за гоогле трафик

За трафик от кадето и да е било той само може да се радваш, в крайна сметка това е целта да имаш трафик че да покажеш повече реклами. Единственото което мога да ти препоръчам в момента е да правиш опити с рекламата. Има доста хубави ротатори за банери примерно може да пробваш openads може да го изтеглиш от http://www.openx.org/ и показваш различни реклами според това от коя държава е потребителя който влиза. Примерно ако потребителя е от САЩ, Англия и въобще от по развитите страни кадето активно се купува през интернет може да сложиш реклами от тип pay per sale а за други като индия примерно да си седи adsense. Като цяло няма формула за успех всичко става на принципа проба-грешка-анализ.
 

Горе