Въпросът е решен

Статус
Not open for further replies.
От: Бях измамен!

Абе айде сега , съгласна-несъгласна , преди да ти прати парите ревеше , сега се умилкваш на госпожицата , давай хронологията да четем.
 
От: Бях измамен!

Исках да работя с още с въпросния човек и да му платя парите на куп. Ще правя друг сайт и исках да го наема за писане на статии. Благодаря на колегите, които ме защитиха!
 
От: Бях измамен!

Исках да работя с още с въпросния човек и да му платя парите на куп. Ще правя друг сайт и исках да го наема за писане на статии. Благодаря на колегите, които ме защитиха!
Тогава, защо ме блокира в скайп..?
 
От: Бях измамен!

Не съм те блокирала. Аз спирам до тук. Колегите, с които съм работила знаят, че съм коректна, а за другите нека си преценят сами! Колегите си имат свои проблеми, че да ги занимавам с тия неща!
 
От: Бях измамен!

Исках да работя с още с въпросния човек и да му платя парите на куп. Ще правя друг сайт и исках да го наема за писане на статии. Благодаря на колегите, които ме защитиха!

Не че нещо ама обяснението което даде vikiana че без да искаш си го пропуснала по добре щеше да звучи.:)
На твое място може би нещо такова щях да напиша за да се приключи със случката .
 
Последно редактирано:
От: Бях измамен!

Абе хора, за три лева ли ще се излагам. Мисълта ми беше, че исках да му дам още някоя поръчка, за да станат парите повечко и да му ги пратя с банков превод.
 
От: Бях измамен!

kogato mi iznikne pak neshto shte ti pisha
[02.9.2010 г. 14:27:52] tiger83: ne moga da go opravq
[02.9.2010 г. 14:27:57] tiger83: imam problem sys sertifikata
[02.9.2010 г. 14:28:06] tiger83: tam imam 5 leva
[02.9.2010 г. 14:28:13] tiger83: i probvah da go opravq, za da ti gi pratq
[02.9.2010 г. 14:29:25] tiger83: imenno, za da ti platq reshih da ti pisha, za da moje da stane sumata po-golqma i da ti gi pratq po bankov prevod
[02.9.2010 г. 14:30:57] tiger83: kato mi iznikne neshto shte ti pisha pak, za da moga da opravq parite
[02.9.2010 г. 14:30:58] tiger83: leka
 
От: Бях измамен!

А сега adi кажи ми къде пише, че няма да му платя?!?!? Аз спирам до тук. Всеки има право на мнение и нека си реши за себе си!
 
От: Бях измамен!

Хайде стига с тази кирлива тема.

Тигърче кажи някоя хубава рецепта за мусака но да не е с кайма а с нещо друго като гъби, сирене и т.н. и задължително с хубава застройка отгоре с разтопен кашкавал върху картофките.
 
От: Бях измамен!

Няма какво да решаваме просто ти казвам как изглеждат нещата отстрани. Затова написах, че трябва да се разбирате предварително а не накрая да се оказва че ти искаш едно пък оня друго. Така че по добре си изчиствай нещата, защото случката е точно такава за каквато ти се оплаква тук преди време нищо че става въпрос за малка сума.
А сега adi кажи ми къде пише, че няма да му платя?!?!? Аз спирам до тук. Всеки има право на мнение и нека си реши за себе си!
 
Последно редактирано:
От: Бях измамен!

Знам, ама ми стана наистина кофти, че ме искараха измамница, а винаги се старая да съм честна и коректна с хората, с които работя.
 
От: Бях измамен!

А относно блокирането. Не съм го блокирала. Чистих си абонатите, тоест "премахни от списъка"(че ми се беше препълнен списъка с абонати). Явно съм премахнала без да искам и него, но не съм го блокирала. Пък и както писах погоре щях да му пиша за още някоя поръчка. Знам му ника тук и нямяше да е проблем да се свържа с човека. И ми е интересно защо е спестил да копира редовете, който съм подчертала горе от разговора ни с него?

П.С. При мен скайпа бъгне от близо месец или два и ми се налага доста често да го преинсталирам, и да чистя хронологията. Може и от тук да идва проблема.
 
От: Бях измамен!

Няма какво да решаваме просто ти казвам как изглеждат нещата отстрани. Затова написах, че трябва да се разбирате предварително а не накрая да се оказва че ти искаш едно пък оня друго. Така че по добре си изчисни нещата защото случката е точно такава за каквато ти се оплаква тук преди време нищо че става въпрос за малка сума.


Ами аз ги изчистих. Пратих ме 3.30 US
П.С.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе