Въпросът е решен

Статус
Not open for further replies.
От: От: Бях измамен!

В разрез с всички останали, тоя път ще застана на страната на този момък трилевовия. Дали са 3 или са 3000, няма никаква разлика, когато става дума за отношение. Това, че сайта е бил продаден, ни най малко не е проблем на трилевовия. Колкото и смешно да звучи, трилевовия на толкова си е оценил труда, на толкова се е разбрал. Че сумата с смешна за повечето... смешна е, но постъпката е глуповата. Аз от тази "защита" не разбрах да има причина да не му се дадат парите? Поправете ако греша.
А що се отнася до това, не било ли смешно за три лева да се вдига панаир, то въпроса е Вие със сестра ти за 3 лева ли сте, че не му ги дадохте? Спомням си, че ти самата бе пуснала тема, как са те прецакали в DP, е тогава добре ли се почувства?

За който не знае tiger83 ми е сестра, тя не е тук за да се защити, защото има проблеми с бебето си и едва ли ще влиза във форума днес. Аз само ще кажа, че тя беше доволна от теб и много те хвалеше пред мен! Сайта беше продаден и ти спря да публикуваш. Но се замисли само, не е ли смешно за три лева да правиш публичен панаир! Естествено, че ще ти бъдат дадени парите! Явно се е замотала и просто те е забравила, тя има активна сметка само в paypal, но явно ти нямаш! Прати ми данните си на лс и утре ще ти пратя парите с пощенски запис вместо нея!
 
От: От: Бях измамен!

В разрез с всички останали, тоя път ще застана на страната на този момък трилевовия. Дали са 3 или са 3000, няма никаква разлика, когато става дума за отношение. Това, че сайта е бил продаден, ни най малко не е проблем на трилевовия. Колкото и смешно да звучи, трилевовия на толкова си е оценил труда, на толкова се е разбрал. Че сумата с смешна за повечето... смешна е, но постъпката е глуповата. Аз от тази "защита" не разбрах да има причина да не му се дадат парите? Поправете ако греша.
А що се отнася до това, не било ли смешно за три лева да се вдига панаир, то въпроса е Вие със сестра ти за 3 лева ли сте, че не му ги дадохте? Спомням си, че ти самата бе пуснала тема, как са те прецакали в DP, е тогава добре ли се почувства?

Не си прав! Човека можеше да изчака малко преди да вдига такава олелия във форума .
 
От: От: Бях измамен!

Аз не знам, че парите не са дадени! Това, че се занимаваме с едни и същи неща не означава, че работим заедно върху проектите! Нали за това съм написала на момчето да ми прати данните си за да мога да му пратя парите и да коригирам нещата (той нищо не ми е пратил)! Просто знам, че тя няма да влезе във форума днес, а заради бебето оставя телефона на безшумен режим (ние не живеем заедно)! Не съм писала нищо лошо във връзка с момчето, мисля, че написах само хубави неща за него! Изразих се достатъчно ясно, че искам да я защитя защото тя не знае за тази тема, а аз сега я виждам и имам желание да изпратя парите! Затова е необоснован този коментар към мен!
В разрез с всички останали, тоя път ще застана на страната на този момък трилевовия. Дали са 3 или са 3000, няма никаква разлика, когато става дума за отношение. Това, че сайта е бил продаден, ни най малко не е проблем на трилевовия. Колкото и смешно да звучи, трилевовия на толкова си е оценил труда, на толкова се е разбрал. Че сумата с смешна за повечето... смешна е, но постъпката е глуповата. Аз от тази "защита" не разбрах да има причина да не му се дадат парите? Поправете ако греша.
А що се отнася до това, не било ли смешно за три лева да се вдига панаир, то въпроса е Вие със сестра ти за 3 лева ли сте, че не му ги дадохте? Спомням си, че ти самата бе пуснала тема, как са те прецакали в DP, е тогава добре ли се почувства?
 
Re: Бях измамен!

Иво, бих се съгласил с теб, ако наистина имаше измама. Тук измама няма. Вярно, че са минали 2 седмици от последния им разговор, но предполагам тигрицата ще плати и лихва за забава в размер на 3 стотинки и всичко ще е точно. :)
 
От: Re: Бях измамен!

Иво, бих се съгласил с теб, ако наистина имаше измама. Тук измама няма. Вярно, че са минали 2 седмици от последния им разговор, но предполагам тигрицата ще плати и лихва за забава в размер на 3 стотинки и всичко ще е точно. :)
Сигурен съм, че ако сумата не бе три лева, нямаше да е подобна реакцията.
Измама може би не е правилната дума, но вероятно (на база информацията до момента) става дума за некоректно отношение.
 
От: Бях измамен!

А не мога да разбера, защо никой не се сети да попита какво следва в лога?

[03.9.2010 г. 00:27:24] tiger83: dobre
[03.9.2010 г. 00:27:24] tiger83: leka
[03.9.2010 г. 00:27:29] Mr.Asenow be! ټ: a da pitam
[03.9.2010 г. 00:27:36] Mr.Asenow be! ټ: koga shte mi platite za 70-te statii
[03.9.2010 г. 00:27:57] tiger83: ami 3 leva s bankov prevod li da platq, zatova te potyrsih, za da moga da opravq tamn i neshtat
[03.9.2010 г. 00:28:03] Mr.Asenow be! ټ: epay
[03.9.2010 г. 00:28:05] tiger83: kogato mi iznikne pak neshto shte ti pisha
[03.9.2010 г. 00:28:10] tiger83: ne moga da go opravq
[03.9.2010 г. 00:28:14] tiger83: imam problem sys sertifikata
[03.9.2010 г. 00:28:23] tiger83: tam imam 5 leva
[03.9.2010 г. 00:28:31] tiger83: i probvah da go opravq, za da ti gi pratq
Че се вдига излишна врява съм съгласен, но съм и съгласен с мнението на Иво Апостолов. Дали са 3, 30 или 3000 лв - извършена е услуга и момчето си заслужава заплащането. Въпроса е принципен.
Друг е въпроса, че ми се струва, че въпросното логче е рязнато точно в момента в който въпросния "трилевов" пич се е почувствал измамен и е започнал да дрънка глупости (Моля трилевовия пич да ме упровергае, ако грешно разсъждавам с прикачане на продължението на лога до блокирането).
Виждал съм публикациите на набедената личност и ако трябва да бъда честен, по-съм склонен да вярвам, че въпросния трилевов пич с нулев iTrader и светещ в червено е предизвикал блокирането, а не че набедената личност с трейдър по-висок от всички които сме писали в темата (заедно) не е желала да се разплати.
Обяснено му е по нормален начин, че има проблем с ePay сметката си.
Надявам се да се публикува остатъка от лога, защото в момента всички говорим на сляпо.

Едит: Още повече, че набедения човек е попитал за банков превод, а трилевовия е заявил epay.
Като цяло този лог по-скоро говори за некоректно отношение от страна на изпълняващият от колкото на поръчителя, ако се съди от подкастрянето на лога.
 
От: Бях измамен!

Очевидно е, че авторът на темата е спестил половината от истината и е казал само това, което му изнася. Логът нищо не доказва и очевидно е непълен. Не може да го блокират заради подобно нещо. Да не говорим, че е с червена репутация тук и явно цялостното му творчество във форума подсказва, че не може да му се вярва.
 
От: Бях измамен!

E, с 3 лева мога да Ви купя всичките тука (шегувам се)...
Тук има неизяснено нещо...ако наистина го е баннала - направо си е некоректно.
Ако го е баннала - защо?
Дали той не е потикнал такова отношение?
Въобще...гадаем.
 
От: Бях измамен!

Майко мила не мога да повярвам! Абе хлапе, ако съм искала да те мамя щях ли да те търся, за друга работа! Дори в разговора, който си копнал си личи, че те търся за друга работа, за да могат парите да станат повечко и да ти ги платя на куп! Освен това, ако се спомняш след като публикува нещата в сайта те търсих с дни, ама от теб ни отговор, ни вест нямаше! Накрая се сети да ми кажеш, че си се отказал! Майко мила аз те търся, за да направиш още една работа и да ти платя парите, а ти с цялата си наглост ме лаеш! И без това вече не бих работила с теб! Така, че си прати банковата сметка, за да ти пратя парите!
 
От: Бях измамен!

Абе колеги какво некоректно отношение! Търсих човека за друга работа, ама на него не му се занимаваше! Няма как да му пратя парите в epay,тъй като имам проблеми със сертификата там! Пращам и снимка за доказателство на тези, който не вярват!

sertifikat.jpg

П.С. А и съвсем забравих да кажа, че не съм блокирала човека!
 
От: От: Бях измамен!

Абе колеги какво некоректно отношение! Търсих човека за друга работа, ама на него не му се занимаваше! Няма как да му пратя парите в epay,тъй като имам проблеми със сертификата там! Пращам и снимка за доказателство на тези, който не вярват!

Виж файлът 1022

П.С. А и съвсем забравих да кажа, че не съм блокирала човека!

Абе какво не ми се занимаваше бе..
Каза, че искаш да ти преведа сайта.. и ти се отказа :mad:...
Сертификата се оправя за ~2 минути.. (поне при мен така беше..)
И ме беше блокирала в скайп..
sj.PNG
 
От: От: Бях измамен!

Не си прав! Човека можеше да изчака малко преди да вдига такава олелия във форума .
Чакам ~40 дни вече.. и какво.. вчера като видях, че ме е блокирала.. ;х
А.. имам PayPal.. просто не ми е казала, че тя има.. Email: [email protected]
 
От: Бях измамен!

За да няма такива историйки начина на плащане е едно от нещата които би трябвало да са уговорени предварително. По принцип колкото повече подробности са изяснени в началото толкова по добре.
Пък след като има поет ангажимент ако се е случило нещо междувременно също би трябвало да се предупреждава..
 
Последно редактирано:
От: Бях измамен!

А не мога да разбера, защо никой не се сети да попита какво следва в лога?

Че се вдига излишна врява съм съгласен, но съм и съгласен с мнението на Иво Апостолов. Дали са 3, 30 или 3000 лв - извършена е услуга и момчето си заслужава заплащането. Въпроса е принципен.
Друг е въпроса, че ми се струва, че въпросното логче е рязнато точно в момента в който въпросния "трилевов" пич се е почувствал измамен и е започнал да дрънка глупости (Моля трилевовия пич да ме упровергае, ако грешно разсъждавам с прикачане на продължението на лога до блокирането).
Виждал съм публикациите на набедената личност и ако трябва да бъда честен, по-съм склонен да вярвам, че въпросния трилевов пич с нулев iTrader и светещ в червено е предизвикал блокирането, а не че набедената личност с трейдър по-висок от всички които сме писали в темата (заедно) не е желала да се разплати.
Обяснено му е по нормален начин, че има проблем с ePay сметката си.
Надявам се да се публикува остатъка от лога, защото в момента всички говорим на сляпо.

Едит: Още повече, че набедения човек е попитал за банков превод, а трилевовия е заявил epay.
Като цяло този лог по-скоро говори за некоректно отношение от страна на изпълняващият от колкото на поръчителя, ако се съди от подкастрянето на лога.

Това ни беше последният разговор по скайп!..
Тя отначало ми каза да избирам... ePay или банков превод.. казах ePay.. и тя се съгласи.. е..?
 
От: Бях измамен!

  1. За копи-пейст става въпрос тъй като гледам следователно 3 лева са възможни предвид "стандартите" тъдява. "Трилевов" е излишно обиден етикет. На всеки му се е налагало да работи за малко пари в някакъв етап от живота си.
  2. Въпросният юзър е келеш и половина и въобще не му взех насериозно оплакванията. Даже се сещам че му мацнах минус итрейдър за някакъв изоставен контест преди време. Тъй че само бой и е***ье за него. Седнал да ми се оплаква.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе