Въпрос за Виртуален ПОС Терминал

mihonik

New Member
Здравейте,

Нов съм във форума, имам онлайн магазин за био храни и хранителни добавки. За момента използвам само услугата наложен платеж. Искам да приемам и онлайн плащания чрез карти. Онлайн магазина ми е на opencart, досега използвах Пощенска Банка, но не открих модул за нея, отворих си нова сметка в Банка ДСК, открих нужните модули за интеграция на ПОС терминал. От ДСК искаха да обсъдим лично какви тарифи предлагат за виртуален ПОС, чаках ги няколко дни да ми се обадят, днес ми се обадиха и ми казаха, че понеже продавам хранителни добавки трябва да им плащам някаква такса от 500 долара годишно :shock:. Директно им отказах, някой знае ли каква е тази такса и дали другите банки я искат? Някакви предложения?

Благодаря предварително!
 
От: Въпрос за Виртуален ПОС Терминал

mihonik, може ли да ми дадеш повече информация за тези от ДСК и за виртуалния пост терминал че на мен ми казват най различни неща а каква ще е крайната сума накрая не се знае.
 
От: От: Въпрос за Виртуален ПОС Терминал

mihonik, може ли да ми дадеш повече информация за тези от ДСК и за виртуалния пост терминал че на мен ми казват най различни неща а каква ще е крайната сума накрая не се знае.

Изобщо не се занимавах с тях. Реших да ползвам Epay.
 
От: Въпрос за Виртуален ПОС Терминал

Пробвай Райфайзен верно, не са ми искали никакви такси от 100-500 и прочие долари. Обаче що документация, що изисквания (всичко направихме, подхотвихме все пак), но накрая 50 страници някаква техническа документация за внедряване. Изправи ми се косата и се отказах. И все пак в бъдеще ще трябва да се добави картово разплащане, защото хората се учат и се доверяват на познати магазини.
 
От: Въпрос за Виртуален ПОС Терминал

То човека е с Opencart купува си модула на Борика и е готов... Лесно става и няма нужда да внедряваш нищо.
Без да се смята за реклама тази банка първо ще разгледа документацията и сайта и тогава ще каже дали е одобрен сайта или не. Всички други първо те карат да отваряш фирмена сметка при тях и тогава те процесират. И ако не те одобрят пак си плащаш за закриване на сметката.
 

Горе