Въпрос за аукро.бг

CyberBass

Member
Та въпроса ми е следния могат ли да се изкара някой леф от тоя сайт
aukro.bg/ap/

Благодаря предварително !
 
От: Въпрос за аукро.бг

Реших да попитам съпорта на самия сайт а ето какъв линк те ми дадоха за да си отговоря на въпроса:
aukro.bg/help_item.php?tid=256&item=1590&zoom=N
 
От: Въпрос за аукро.бг

Нещо опитват на Ибей да се правят, ама е добре да има и у нас нещо такова...гледам че яко се рекламират.....
Да, идеята е повече от добра, бг аукцион.:) Но ще е много работа, още ми е чудно защо големите сайтове не се включат в инвестицията на такъв проект. Ще е добре дошъл на бг пазара, все пак ние сме кралете на далаверата. Ако ние не търсиме далаверата навсякъде, няма кой:)

П.П: Бате оправи си подписа, вече не поддърржа цветове, заради открити скрити линкове от един от членовете тук:)
 
От: Въпрос за аукро.бг

направи ми впечаление че дори Импулсе.бг и Майл.бг използват тяхните реклами.. Аукро.бг правят няква съвкупност и от гоогле като се регистрираш чакаш няколко седмици за да ти изпратят писмо със код за активация на профила.. и така.. аз сега чакам одобрение на сайта ми и слагам рекламите им.. Ако нещо ново има по въпроса ще пиша в темата :-|
 
От: Въпрос за аукро.бг

Аз се активирах вече, но нямам подходящ сайт в който да ги сложа... Каквото и да правят въпрос на време е ebay някой ден да стъпят и в България... просто няма я тази тръпка като там, да се надцъквате до последната секунда...
 

Горе