Въпрос за директориите

nortrant

Well-Known Member
здравейте,
попаднах на един хубав en directory list
но всички дир са на 1 ИП
иначе одобряват бързо, всички дир където прегледах нямаше чакащи...

Та въпроса ми е има ли смисл да се събмитва в тях ?
 
Определено има смъсъл. Няма значение, че са с такъв ПР. Важното е страниците на които е линка ти да са добре индексирани и минават често от бота. Вярно е, че няма да е кой знае какво, но е по-хубаво да го имаш подълнително, отколкото без него. ;)
 
От: Въпрос за директориите

разбра ли ме правилно?
Всички директории са с едно и също ИП
 
Еми какво да ти кажа, пак не е зле да имаш линк. Ако ти кажа колко малко дирс са вече ненаспамени и удобряват веднага. Направо си е оферта. Еми на едно АйПи, на едно, какво да се прави.

Отначало не те разбрах, но отговора ми не се е променил. :)

Малко е кофти, но явно това е което може да даде дадения уебмастър.
 
От: Въпрос за директориите

добре,
тези директории не са наспамени яко (все още)

има само по няколко хиляди сайта само ... :wink:
 
Еееее, добре е. Я виж колко са стари. Това пак е критерии за популярността им. Както и виж на страницата с какви сайтове ще си комшия. Ако е лол куалити не си прави труда. Най-малкото всичките ще ви броят за един тип сайтове. Прегледай няколко и ако решиш, че всичко е ОК - давай. :)
 
От: Въпрос за директориите

аз уж не ги ползвах тия директории, ама последно време ползвам само тематични директории.
 
Re: От: Въпрос за директориите

аз уж не ги ползвах тия директории, ама последно време ползвам само тематични директории.
Да, това е най-добрия вариант. Аз лично го препоръчвам, даже ако искат и обратен линк. Еее, най добре е еднопосочно към вас, но другата опция е да се задели бюджет или да е с обратен линк.

Абе има си тръстед директории, които си си чете добре и се лансират по-добре от другите и това е.

Ето примерен лист: info.vilesilencer.com/trusted

И други могат да дадат сила на сайта по търсачките, но където може да се побавиш фри и се отчита добре си е предимство.
 
От: Въпрос за директориите

Сподели листа тук,
да си вкараме сайтовете и ние
 
Събмитвай в най-подходящата и празна категория, която не е на много кликове от home страницата на самата директория. Това е пак от важните неща при директори линк билдинга. Малко са директориите със силни вътрешни страница, такива, които дават наистина силен тласък на сайта. Не се забивайте в малки директории и вътрешните им страници, които ще бъдат индексирани или са зле индексирани, без никаква сила за вас. Това може да е в преспектива, но може и да няма такава директория в преспектива. :)
 

Горе