Въпрос за корекция на добавка opencart

nobreak

Member
Здравейте. Когаро отворя оферта примерно http:// rezachki.com/rezachki-za-darva/rezachka-za-darva-motoren-trion-einhell-rpc-2040 и кликна на картинката, тя се уголемява и горе в дясно има едно бутонче "Expand the image", което уголемява още малко картинката. Искам след като се натисне "Expand the image", картинката се уголеми и като се натисне "next", следващата картинка пак да си е в уголемен размер, а не да преминава в размер по подразбиране....Не знам дали правилно го обясних :)
 
От: Въпрос за корекция на добавка opencart

Гледах добавката за 3D-то, но там не трябва ли да снимаш артикула от различни ъгли за да стане такъв ефекта?
 
От: Въпрос за корекция на добавка opencart

Нещо не го виждам това бутонче "Expand the image"! Да не си го махнал?
 
От: Въпрос за корекция на добавка opencart

Това се появява, само ако мястото за показване на картинката е по-малък от самата нея. Има си настройка за целта. Да се използва това разтягане или не.
 
От: Въпрос за корекция на добавка opencart

Е да, но идеята ми е като се уголеми, чрез expand и се дава next или prev да си остава уголемена, а не да се намаля автоматично...
 
От: Въпрос за корекция на добавка opencart

Здрасти опита ли да сложиш "allow_expand: false" към извикването на prettyPhoto? Гледам че за момента имаш само allow_resize: true.

Освен това ми прави впечатление, че

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/prettyphoto/prettyphoto/jquery.prettyPhoto.min.js"></script>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/javascript/prettyphoto/prettyphoto/prettyPhoto-min.css" media="screen" />

се зареждат три пъти в head секцията?
 
От: Въпрос за корекция на добавка opencart

Проблема е решен. Големи благодарности на stuklen!

Освен това ми прави впечатление, че

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/prettyphoto/prettyphoto/jquery.prettyPhoto.min.js"></script>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/javascript/prettyphoto/prettyphoto/prettyPhoto-min.css" media="screen" />

се зареждат три пъти в head секцията?

Това не съм го забелязъл...дали не е защото плъгина е с 3 xml файла...?
 
От: Въпрос за корекция на добавка opencart

Това не съм го забелязъл...дали не е защото плъгина е с 3 xml файла...?

Разгледай файловете, виж кой какво съдържа и какво зарежда и предполагам ще разбереш дали има нещо излишно.
 

Горе