Въпрос за направата на блог/ сайт

Щом не знаеш какво е това, значи не ти и трябва. То аз като знам пак не ми трябва де :D
е дай жокер какво е де.
Логиката не е ли обратната-как да знам дали ми трябва като не знам какво прави?
 
Последно редактирано:
Благодаря ти.Можеш ли да потвърдиш че екстеншъна не влияе на СЕО-четох го на няколко места но сякаш ми е трудно да го повярвам.
И още един въпрос-разгледах плановете за хостинг-не коментирам разликите в числата (колко домейна,колко спейс и т.н.)
единствено ме човърка че най-евтиният план няма CGI-четох го това чудо какво е и все пак не мога да се ориентирам на мен като собственик на сайт-как ще ми се отрази?
Моля, моля. Така, може да ти кажа, че няма значение. Да по-яки разширения са .com, .co.uk, .eu, .net, .bg, но като цяло SEO-то зависи от много други по-важни фактори. Малко мит е, че .info, .biz, .org не се класират, напротив. Въпрос вече на оптимизация, брандинг и качеството на това, което градиш на този домейн. ;)

Колкото до CGI, мисля, че няма да ти е кой знае колко нужно. Но вече зависи и какво ще се гради като проект. ;)
 
Blinky мерси.Безценен си.
Женски ще е сайта,намерила съм си една ниша-пък да видим.2 ключови думи ще е името-то затова и цените на домейните са космически.
Мисля че ютюб е по-проспериращ-тъпо ми е че го говоря англ.с акцент-което автоматично ме дисквалифицира-така си мисля.
В бъдеще ако потръгне-може да се замисля за уроци,дикция .... Водещите блогъри вече са на проф.ниво-от снимките в инстаграм до клиповете HD.

Мерси на всички които се включиха.
Ще действам другата седмица-остава ми само да разуча нюзлетър системата-повечето коментари посочват че е сложно ако не си плащаш на някоя компания.
искам да мога да пращам мейли на абонатите без да е необходимо да пускам пост.
Ако някой може да помогне-или ако има тук тема за това ... ще е голяма помощ.
 

Горе