Въпрос за създаването на сайт за музика?

Phantoma

New Member
Може ли да ми направят нещо или да ме осъдят , ако си направя сайт с Wordpress , в който ще споделям клипове от vbox7 за BG HIP HOP музика , но без линкове за сваляне на песента ?
 
От: Въпрос за създаването на сайт?

Да , но ако сложа линкове за сваляне подлежа на съд нали за нарушено авторско право?
 
От: Въпрос за създаването на сайт?

Да , но ако сложа линкове за сваляне подлежа на съд нали за нарушено авторско право?
Пишеш, че нищо не се хоства на сървърите ти, и всичко е намерено в интернет пространството, и, че администратора не отговаря за клипчетата които са постнали юзерите(демек ти)
или просто намери някой сайт за музика, и му потърси във футъра такива подобни неща които ти казах, и няма да имаш проблем..
(Няма кой да се занимава с теб.. те хората търсят да лапат пари, не се занимават с малки риби)
 
От: Въпрос за създаването на сайт?

Да но ако се развие сайта какво правим? Също така ако имам на компютъра mp3-ки и ми вземат компютъра може ли да ме осъдят?
 
От: Въпрос за създаването на сайт?

Също така ако имам на компютъра mp3-ки и ми вземат компютъра може ли да ме осъдят?

Ти май се бъзикаш?

Кой ще тръгне да ти взима компютъра със 100 песни :D
 
От: Въпрос за създаването на сайт?

Да но ако се развие сайта какво правим? Също така ако имам на компютъра mp3-ки и ми вземат компютъра може ли да ме осъдят?
Недей хоства нищо на Български хостинги. Търси нещо в Холандия или като цяло извън БГ хостинги..

Няма да имаш проблеми.. Казах ти какво да направиш.. сложи си някви как се наричаха.. TOS май беше.. Пиши там, това което ти казах по-горе и това е..
 
Re: Въпрос за създаването на сайт?

не е точно така в БГ първо влизат нинджите иземват всичко и тогава проверяват дали хостваш или не хостваш и в холандия не може да имаш файлове на сървара само тракери

и малките ги клатят здраво големите са в панама и хонконг и се припичат на яхтите си

в този бизнес или си голям с милионите инвестиции Холивуд съди български интернет предприемач

или си малък Пловдивчанин арестуван за нелегална торент система

затова ти препоръчвам да си направиш други сайтове
 
От: Въпрос за създаването на сайт за музика?

Никой няма да се занимава с теб докато не получат сигнал от някой конкурент или продуцент.

Преди време имах сайт за mp3-ки, докато не получих призовка от ГДБОП, макар че сайта не се хостваше в България и файловете не се намираха на сървъра, пак се водиш като разпространител на нелегално съдържание. Моето лично мнение е че не си заслужава да се занимаваш с такива сайтове, печалбите са нищожни, а и може да ти докара само главоболия.
 
От: Въпрос за създаването на сайт за музика?

Добре , а някой може ли да ми даде идея за сайт , чрез който мога да препечелвам и всичко да е законно , защото ще ми трябват пари за висше , а не съм богат.
 
От: Въпрос за създаването на сайт за музика?

Честно казано за мен това са безсмислени и спамерски сайтове - пълно е с какви ли не такива за музика и филми и е несериозна работа. По-добре направи нещо от което да има полза.
 
От: Въпрос за създаването на сайт за музика?

Флаш игри, бе брат. Всичко ти е законно, кликаемост над 10 % по принцип . Има само един проблем, да вкараш трафик, почти мисия невъзможна.
 
От: Въпрос за създаването на сайт за музика?

Имам домейн за блог , но какво трябва да се прави по тоя афилейт маркетинг? Също така има ли някакви реклами AdSense , които плащат изкараните пари в PayPal?
 
От: Въпрос за създаването на сайт за музика?

Имам домейн за блог , но какво трябва да се прави по тоя афилейт маркетинг? Също така има ли някакви реклами AdSense , които плащат изкараните пари в PayPal?

Потърси в Гугъл и Youtube affiliate :)
А за адсенс ти препоръчвам с чек или изобщо да не слагаш адсенс (за да може посетителите да не отиват в друг подобен сайт на твоя и да поръчат от там продукти)
 
или във форума да потърси има над 50 теми, някои от които с по няколкостотин поста обяснения ще го захапе и на кирлица или на латиница

както е и описано във важните теми в тази секция и в старт в интернет бизнеса :)
 
От: Въпрос за създаването на сайт за музика?

Ето това клипче би трябвало да ти помогне.
На мен лично ми свърши работа когато започнах с affiliate marketing

[video=youtube;Ihq1XzFGtOs]http://www.youtube.com/watch?v=Ihq1XzFGtOs[/video]
 
От: Въпрос за създаването на сайт за музика?

Къци не го ли баннаха админите:)
 

Горе