Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизнес.

От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

И да бях изкарал 5к за един месец, на следващия беше само 800лв, понеже се уморих, то е тунагоре, ту надолу.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Ти па мноу убаф, нали тскс Ви е селски шопски лаф
Защото си адско тъпото парче. Duh....
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Хахахахаха вече имам 5 негативни точки за репутация само за 1 ден.
Айде да заслужа 6тата.
По умен съм и по-успял САМ без образование, самоук, от почти всеки от Вас. Бас държа!
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Хахахахаха вече имам 5 негативни точки за репутация само за 1 ден.
Айде да заслужа 6тата.
По умен съм и по-успял САМ без образование, самоук, от почти всеки от Вас. Бас държа!

Защо пишеш тук тогава? Хвалиш ли се с грандиозния си успех? хахаххаа!
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Защо пишеш тук тогава? Хвалиш ли се с грандиозния си успех? хахаххаа!
Не моите успехи не са грсндиозни, просто бас държс, че Вие сте си едни средностатистически хорица, които се пишат "предприемачи". Сори пиша от единия от таблетите ми, сложих му custom rom, че са спрели поддръжката до андроид джелибийн и леко забива.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Ема вижте каква хубава тема направихме, а?
Ангажирах Ви нали? Поне тези, които са чели и участвали активно могат да се радват,че са отделили малко време за нещо продуктивно, в така и така безцелния Ви живот.

Хайде шестия войн.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Ох леле, той - преуспелия мухъл, който един аргумент не дава. :D
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Не вярвам някой да се засегне от упреците на селска пръчка с нисък социален и ментален статус.
Айде, като станеш предприемач, пак заповядай да обесниш в детайли как си постигнал нещо. Ремонт на къща не е нищо значимо, смешно е да се гордееш с това.
Ти си знаеш, аз ти казах какво трябва да направиш, явно слабото оросяване ти пречи да мислиш трезво.
Кипариса чака, няма да повтарям.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Не само кипариса чака. И удобни столчета трябва да направи. Като се върне женската рода от гурбета- да седне, да им починат дупарите :lol:
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Защо се засягаш?
Не вярвам някой да се засегне от упреците на селска пръчка с нисък социален и ментален статус.
Айде, като станеш предприемач, пак заповядай да обесниш в детайли как си постигнал нещо. Ремонт на къща не е нищо значимо, смешно е да се гордееш с това.
Ти си знаеш, аз ти казах какво трябва да направиш, явно слабото оросяване ти пречи да мислиш трезво.
Кипариса чака, няма да повтарям.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Чакам аз твойта мила майка, знаеш ли какво столче съм й подготвил. То ще е едно крачене хахахахахахахах
Не само кипариса чака. И удобни столчета трябва да направи. Като се върне женската рода от гурбета- да седне, да им починат дупарите :lol:
 
От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави б

Чакам аз твойта мила майка, знаеш ли какво столче съм й подготвил. То ще е едно крачене хахахахахахахах

Така, така. Ти си знаеш, кой какво духа по западна европа и кой духа резаците ;) Хубаво столче направи, да им е удобно на тая, дето те е снесла.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Би ли повторил? Това да не е сериала Ало-ало?
Кипариса чака, няма да повтарям.
 
От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави б

Е ние с тебе братя ли сме? Аз за твойта майка говоря, ама добре ли духа? Покрива нормата викаш, а?
Така, така. Ти си знаеш, кой какво духа по западна европа и кой духа резаците ;) Хубаво столче направи, да им е удобно на тая, дето те е снесла.
 
От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави б

Е ние с тебе братя ли сме? Аз за твойта майка говоря, ама добре ли духа? Покрива нормата викаш, а?

Тъжно е, като са те оставили на село, да ги онождат западняците, нали?
 
От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави б

Тъжно е да чета какво пишеш, ема ти си едно неуспяло момче, което се мисли за мъж. Ти и твоя другар ще стигнете дъното, ало вече не сте, такива ксто Вас не виреят дълго.
Тъжно е, като са те оставили на село, да ги онождат западняците, нали?
 
От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да пра

Тъжно е да чета какво пишеш, ема ти си едно неуспяло момче, което се мисли за мъж. Ти и твоя другар ще стигнете дъното, ало вече не сте, такива ксто Вас не виреят дълго.

Хубаво е, че зарязаното селянче ме познава и знае къде съм стигнал. Вземи направи стола, да се отплатиш на жената, дето те е снасяла, ти казах..
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Много глупави хора имало в този форум, а аз мисля, че е пълно с модерни и предприемчиви хора, които правят пари, ама истински пари, не на няква си заплатка от 1500-2500 лв. То и това ще Ви е до време.

Аз мислех, че сте производители на продукти, а се оказва, че и Вие сте работници за друг... Големи преприемачи, браво!
 
От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да пра

Аз първо ще се отплатя на твойта дето те е изсрала, че с такова дете катл тебе жената само ядове бере.
Хубаво е, че зарязаното селянче ме познава и знае къде съм стигнал. Вземи направи стола, да се отплатиш на жената, дето те е снасяла, ти казах..
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Аз като стана предприемач, МИСЛИШ ЛИ, че ще седя по цял ден във форумите бе, ЛЬОЛЬОоОООООоО!? Както правите Вие?
Не вярвам някой да се засегне от упреците на селска пръчка с нисък социален и ментален статус.
Айде, като станеш предприемач, пак заповядай да обесниш в детайли как си постигнал нещо. Ремонт на къща не е нищо значимо, смешно е да се гордееш с това.
Ти си знаеш, аз ти казах какво трябва да направиш, явно слабото оросяване ти пречи да мислиш трезво.
Кипариса чака, няма да повтарям.
 

Горе