Въпрос за цената на един мой сайт

От: Въпрос за цената на един мой сайт

Защо 1 клиент трябва да има само 1 поръчка?
Ето ти пример, макар че ти бях обещал че няма да направя скрийншот, как един клиент може да има 17 поръчки:

fm1cU.jpg


А за гет.бг съм повече от убеден че имат над 200 поръчки на ден, стига да са им актуални все още цените де.
Аз пак не те разбирам, извинявай за мойта тъпота ! Имаш 120 поръчки на месец и средната печалба на продукт е 3.60 ???
Домейна е сурер - тва е факт !
хората ти казват, че би трябвало да струва 5к, ама не можеш да ги вземеш - ето аз ти ги давам , ако ми представиш данни от админ панела !
мойте сайтове също са на озкомерс и като ми се обадят за нередност и аз правя тест ( разбирай скрийншота)
Некой тука да съм му казал, че купувам и да не съм купил или платил ?
И накрая - ти можеше да си милионер с тоя дизайн и интро, дето го имаш в момента - разбирай, ако го беше сменил ! - незнам как се ражда курвата, но ти не си роден търговец
TEST TEST TEST
 
От: Въпрос за цената на един мой сайт

#spear, внимавай!!! тук са само предприемачи- разбирачи + магистри по математика .... на кучешката математика. ти тая математика не я разбираш. затова като ти кажат, че сайтето ти не струва си правиш пас. то който трябва ще си те контактне
но съм малко разочарован..... професора още не си е казал тежката дума, да не е болен?!
как да ти отговоря - ти си котарак, разбирам колко ти е мъчно , че има кучета на тоя свят
 
От: Въпрос за цената на един мой сайт

@mr_flower:
Ако се спра на тази цена ти обещавам да ти се обядя. Дори ще ти дам паролата за админа. Пак повтарям искам да видя какво ще ми предложат хората в този бизнес. Това е ден първи. Сега само събирам мнения за да знам приблизително какво струва.
А критиката за дизайна ти я приемам, така и не остана време за един нов ...
 
От: Въпрос за цената на един мой сайт

Съжалявам, ако моята прибързана оценка, без да видя сайта е пробудила спорове. Сайт се оценява не само по приходи, има много фактори, които могат да окажат влияние при калкулирането на сумата.... Надявам се да намериш коректен купувач!
 

Горе