Въпрос за AdSense

nortrant

Well-Known Member
като се логна ми изписва:

Понастоящем плащанията Ви са задържани. За освобождаването им е необходима реакция от Ваша страна. Още подробности...

Като кликна на Още подробности...
имам два избора:

- Моля, изберете или потвърдете начин за получаване на плащания
- Моля въведете своя ПИН

Опитах чрез първото:
избрах Настройка Western Union Quick Cash *
попълних

Собствено име на бенефициента:
Фамилия/презиме на бенефициента

същите които съм въвел при регистрацията ?

на под собствено име ми изписва:

You must enter your current payee name split into first name and last name. If you need to update your name, please contact us.

Какво да правя ?

искам да попитам и за втория вариант - Моля въведете своя ПИН

ПИН-кодът Ви ще бъде изпратен по пощата от 3 до 5 дни след горепосочената дата.

Дата на генериране на най-новия ПИН 24.03.2011

това какво значи ? след 29.03.2011 трябва да чакам писмо по пощата в което ще има ПИН който трябва да въведа ?
 
От: Въпрос за AdSense

Да, ще получиш картичка с ПИН-а.
Може и 2 седмици да чакаш ...
 
От: Въпрос за AdSense

Ако напишеш само името и фамилията (без презиме) може да имаш проблем.

Колко пъти до сега си получавал и въвеждал ПИН? Ако вече си получил ПИН и ти иска още един или повече - сигурен ли си, че не променяш данните си (име, адрес)? Може да си променил името или адреса си и затова да ти иска още един ПИН.

Виж как се пише презимето: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ
 
От: Въпрос за AdSense

В Полето име пишеш: Име
в полето фамилия: Презиме Фамилия

и няма да имаш проблеми
 
От: Въпрос за AdSense

Ако напишеш само името и фамилията (без презиме) може да имаш проблем.

Колко пъти до сега си получавал и въвеждал ПИН? Ако вече си получил ПИН и ти иска още един или повече - сигурен ли си, че не променяш данните си (име, адрес)? Може да си променил името или адреса си и затова да ти иска още един ПИН.

Виж как се пише презимето: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

Не съм въвеждал ПИН

В Полето име пишеш: Име
в полето фамилия: Презиме Фамилия

и няма да имаш проблеми

Сега грешка не дава, но съобщението още си стой
колко време се чака ?
 
От: Въпрос за AdSense

В същност е точно обратното (презимето се пише заедно със собственото име, а не заедно с фамилията).

Или поне така препоръчват от Google (виж подчертания с червено текст, който си противоречи леко с текста от втория ред на таблицата):

wu1oz7.png


На времето когато ги ползвах си бях написал името както препоръчват (подчертания с червено текст) и нямах проблеми. Не съм пробвал да си пиша името на първия ред и презимето на втория, защото не мисля, че на WU ще им хареса.

Колко ще чакаш зависи от българските пощи. Може да чакаш един месец.
 
От: Въпрос за AdSense

ок, промених го.
сега остава да чакам да дойде писмото ...
 
От: Въпрос за AdSense

Искренно съжалявам, че съживявам темата, но имам същия проблем. Доколкото виждам от написаното по горе трябва да чакам писмо. Адреса, който съм посочил разбира се не е 100% сигурен - знаете какво става с пощенските кутии или писмото с ПИН-а се доставя до най-близкия пощенски клон? Благодаря.
 
От: Въпрос за AdSense

Писмото с ПИН кода се доставя на адреса, който си посочил при регистрацията в Google AdSense. Виж дали адреса е коректен.

След като получиш ПИН кода да не забравиш да зададеш начин на плащане Western Union. Защото варианта с хартиен чек е бавен и скъп (банката взима пари от теб за услугата). Варианта с Western Union е безплатен за теб.

Имай предвид, че когато отидеш да си вземеш парите от Western Union може да се опитат да те одерат с неизгоден валутен курс за обмяна на изпратената валута в левове (ако Google са ти пратили парите в EUR). Най-напред първо виж как Google са ти пратили парите (няма начин да не пише като се логнеш на adsense.google.com). Възможно е примерно да са ти пратили парите в EUR и на гишето, където ще си взимаш парите да те лъжат, че са ти пратили парите в левове. Ако ти кажат такова нещо (и забележиш неизгоден валутен курс) - отивай при друг агент на Western Union. Може също така да се опитват да обменят парите не по курса на агента (банката, чейндж бюрото), а по курса на Western Union, който обикновено е по-неизгоден за теб.
 
От: Въпрос за AdSense

Аз имам същия проблем и понеже онзи ден ми удариха забраната мисълта ми е ще ми отчитат ли кликовете през времето през което акаунта ми е задържан.Благодаря
 
От: Въпрос за AdSense

Аз имам същия проблем и понеже онзи ден ми удариха забраната мисълта ми е ще ми отчитат ли кликовете през времето през което акаунта ми е задържан.Благодаря

Ако плащането е само задържано поради непотвърден пин ще се отчитат и показват реклами, но до 1-2-3 месеца ще ти блокират рекламите (ще спрат да се показват) докато не потвърдиш пина си.
 
От: Въпрос за AdSense

Да не отварям нова тема, ще питам тук.
Пише ми: Следващо плащане
Ще бъде извършено до 01.10.2012

Попринцип към коя дата г/д ги изплащат и дали ще получа някакво известие и съответно какво?
 
От: Въпрос за AdSense

Да не отварям нова тема, ще питам тук.
Пише ми: Следващо плащане
Ще бъде извършено до 01.10.2012

Попринцип към коя дата г/д ги изплащат и дали ще получа някакво известие и съответно какво?
След 20ти , обикновено до 25 число
 
От: Въпрос за AdSense

А получавам ли някакво известие, когато съм получил парите. И в коя банка да отида да си ги взема, всмисъл дали има такси в някои и да не ме бавят нещо?
След 20ти , обикновено до 25 число
 
От: Въпрос за AdSense

Да в плащания излиза че плащането е извършено и има детайли за western union , в всяка банка ще ти ги дадат парите със данните , там номер , пари , дата , изпращач + лична карта
 
От: Въпрос за AdSense

Едно бързо питане и от мен за този пин.
Вече за втори път чакам 4 седмици да си получа пина, но уви греда.
Сега мисля да направя и последната заявка, има ли някаква възможност да изискам писмото да ми е препоръчано.
Някой ако е намерил начин моля да сподели.
 

Горе