Въпрос за CashBurners

truestory

New Member
Здравейте! Значи направих си регистрация в кашбурнерс за да използвам афилиейт програмата им. Въведох си имената всичко необходимо, както и номера на кредитната карта. След, което разбирасе дойде е-майл за потвърждение, където пишеше, че ще бъда таксуван 50$. Изумих се малко, защото първоначално пише, че има 50$, който крайна сметка се оказва, че не е бонус, ами парите, които ти теглят от картата. Както и да е прежалих ги тези пари и чаках да ми се активира акаунта. Следващия ден, тоест днес беше активиран и ми дойде е-майл, който пише че съм таксуван 50$, но когато проверих картата, всъщност в, която дори нямам 50$ точно, тя бе точна. Въпроса ми е, ще бъда ли таксуван въобще, както и дали ще ме таксуват, понеделник, защото тогава очаквам да ми се преведат едни пари. Както и могат ли да ме таксуват от кредитната сметка?
 
От: Въпрос за CashBurners

Преди беше бонус ама сега са направили некви промени и ще ти ги върнат после при изплащането на първата комисиона.

http://cashburners.biz/boards/viewtopic.php?f=5&t=1245

We are making some changes over the next day or so, where new affiliates must pay $50 to join. (Which they will get back as their $50 join bonus)

As a RECRUITMENT BONUS, you will receive a 40% commission on their joining fee, and ofcorse you still earn 10% of their earnings.

this should eliminate most of the fraudsters, thieves, spys, idiots, time wasters, numbskulls,and morons. :finga:

HOWEVER: If you personally know somone who wants to join, just email Jas, he can add them under you for free

ПП: Дали ще те таксуват нямам представа, но предполагам, че ще ги дръпнат.
 
От: Въпрос за CashBurners

Еми то реално няма как, защото има под 50$ в картата ми. Не знам дали може да ги дръпнат от кредитната сметка, ако някой може да ме насочи ще е добре. Акаунта вече ми е активен.
 
От: Въпрос за CashBurners

Това го направиха, защото кой ли не се регистрира и грам не му пука повече. От начало бях много сдухан, че го направиха така с депозит, но релано се замислих, че ако искаш да си сериозен с тази програма - трябва да инвестираш. Пък и те реално са там и никой не ти ги взима, идеята е да стигнеш тези $200, за да ти ги платят обратно.

Не поддържам тази политика, но е малко куцо да видиш даунлайн от над 500 маймуни и примерно само 5-ма да продават. При положение, че програмата се е промотирала пред точно таргетирана аудитория. Това е информация от вътрешен човек. Защото и аз не бях доволен от това поставяне. Пичът беше споменал на лично със форума им, който ганстера пусна, че това се е наложило като мярка защото просто няма начин да стимулира хората - даже вече и това с бонуса не работело. Бонусът, който беше $50. Правете си сметката колко и какви се записват.

Честито за новият акаунт и ти пожелавам много продажби. Нямам грам съмнение, че ще си ги върнеш тези пари обратно, даже с бонусите. Искам да кажа на онези с висящите акаунти, ако няма да се занимавате, поне го отдавайте или продавайте. Дайте възможност на тези, които наистина имат амбицията да правят нещо. Най-ме дразни факта, че някои ще си дадат акаунтите в кешбърнарс без дори да са се опитали да направят нещо. Но всеки си избира какво да прави. ;)

Ако имате въпроси, питайте тук. Само това е новото, като изключим и включването на няколко интересни продукти с портфолиото им. Успехи и много продажби. :)
 
От: Въпрос за CashBurners

Това важи ли за стари акаунти от 2009? Имам едни акаунт, който не ползвам, защото направих съдружие и преминахме към общ акаунт и този ми остана. В него има 94 USD с бонуса. Давам го на който го пожелае срещу малка почерпка в peypal. Дефакто ти трябват 105 долара до плащане. Ако има заинтересовани да пишат какво ще черпят:) Ако до довечера няма желаещи за почерпка пускам го за подаряване.
 
От: Въпрос за CashBurners

Това важи ли за стари акаунти от 2009? Имам едни акаунт, който не ползвам, защото направих съдружие и преминахме към общ акаунт и този ми остана. В него има 94 USD с бонуса. Давам го на който го пожелае срещу малка почерпка в peypal. Дефакто ти трябват 105 долара до плащане. Ако има заинтересовани да пишат какво ще черпят:) Ако до довечера няма желаещи за почерпка пускам го за подаряване.
Мен, това новото е от датата от която е и темата, пусната от Ганстера, в по-горен пост. Всички стари акаунти са си със стария статус, но новите се удобряват след като се плати тази сума от $50.

Мда, демек им даваш $95, значи реално си генерирал $45. Което си е ОК. Еми поне акаунта не почва от нула. Нали? :) Което е на късмет, това като да подариш портмоне - никога празно. ;)

Смея да твърдя, за тези, които не са запозанти, че програмата е много добра и наистина си заслужава да се промотира. Може би една от най-добрите, в тази си област. ;)
 
От: Въпрос за CashBurners

Значи има далавера, за който го вземе. Хем няма депозит, хем 45 долара стартово. Който го иска да пише, обаче искам поне 5 USD по пей пал, защото това ми гарантира, че човека ще положи минимални усилия да достигне лимита за плащане. Иначе може да му го подаря и той да не го барне, което не ме кефи. Той акаунта и сега си седи без проблем.

Иначе cashburners са супер, няма да казвам колко пари съм взел от там.



Мен, това новото е от датата от която е и темата, пусната от Ганстера, в по-горен пост. Всички стари акаунти са си със стария статус, но новите се удобряват след като се плати тази сума от $50.

Мда, демек им даваш $95, значи реално си генерирал $45. Което си е ОК. Еми поне акаунта не почва от нула. Нали? :) Което е на късмет, това като да подариш портмоне - никога празно. ;)

Смея да твърдя, за тези, които не са запозанти, че програмата е много добра и наистина си заслужава да се промотира. Може би една от най-добрите, в тази си област. ;)
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Въпрос за CashBurners

Да, аз поне не съжелявам за нито една стотинка от тези 50$! Осигуряват ти безплатен хостинг, готини темплейти и продукти, които имат потенциал за продажби. Аз в момента след, като заявих, че искам от безплатния хостинг, трябва да чакам до 24 часа и след това почвам да работя. Афилиейт програмката я препоръчвам горещо и наистина има потенциал да се направят добри пари!
 
От: Въпрос за CashBurners

biaaro Дай мейл :), ако не съм закъснял ...


Не си закъснял... сега ще ходя да хапна и като се върна ще ти пусна мейла и да оправим пароли-мароли...
 
От: Въпрос за CashBurners

Супер, нека има търговия за такива неща. Даже препоръчвам на всички, които няма да се развиват в това направление да дадат шанс на тези с малко повече мерак. Но много завиди и от търсенето де. То това реално би предизвикало някакво бучене около акаунтите на Кеша.
 
От: Въпрос за CashBurners

Ще помоля други да не ми пишат, защото stoineff вече влезе във владение на акаунта. Да му е честит и много пари да изкара от програмата.
 

Горе