Въпрос за Dropshipping

TRENDATA

New Member
Здравейте, имам няколко въпроса относно Dropshipping-а. Искам да попитам, ако използвам този метод в моя онлайн магазин до колко време идва продукта, който съм поръчал? И каква алтернатива имам, ако продукта трябва да се достави до максимум 2 дена?
 
Това е въпрос, който трябва да зададеш на доставчика ти, а не тук :) Ако продаваш на дропшипинг неща от чужбина - нямаш шансове. Ако се хванеш с някой български дистрибутор - тогава е въпрос на договорки между вас.
 
А как мога да намеря подобен дистрибутор?
А с какво искате да се занимавате. Има голяма разлика дали ще продавате автомобилни части, осветителни тела или дрехи.
 
По-добре се насочете към нещо различно или по-добро. Кейсове за телефони продава всеки 2ри в България, а даже и навсякъде по света. Проучете пазара добре преди да се захванете с каквото и да е, дори да е дропшипинг, пак не си струва понякога губенето на време.
 
Здравейте, имам няколко въпроса относно Dropshipping-а. Искам да попитам, ако използвам този метод в моя онлайн магазин до колко време идва продукта, който съм поръчал? И каква алтернатива имам, ако продукта трябва да се достави до максимум 2 дена?
Определено въпросът е към производителя-дропшипър и той съответно към неговия куриер, с който работи. ;) Колкото до това как се намират - просто има такива директории, в които се листват дропшипъри. Също така, ако следиш дадена ниша и имаш интерес да намериш такива, то с ровене винаги се стига до тях. Едно ще ти кажа, от 10 намерени, може би макс 3-4 ще стават. Ще отговарят на нуждите ти и съответно ще са стабилни бизнеси, другите са обикновено плява и се дънят още в началото на работата си с теб. Поне от опит мога да споделя това. :)

Алтернатива? Да ги имаш налични. Вече зависи за кой пазар говорим, ако ще пращаш от тук или Китай до САЩ, два дни ми се виждат много малко време. Но от тук за тук, два дни са ОК, дори множко. Говорим разбира се за работни дни или както ги наричат бизнес дейс. :)
 

Горе