Въпрос за : Facebook Auto Publish

Vulgar

Member
Здравейте колеги, имам въпрос относно настройките на този плъгин за wordpress. От 4 часа се ровя и си блъскам главата и не мога, да го накарам да публикува така както, аз искам. Не знам аз ли греша някъде или просто възможностите на плъгина са толкова.
В момента публикациите в фейсбук излизат по-този начин :
тестова публикация за фейсбук.png
Както се вижда от снимката заглавието на новината излиза 2 пъти, над и под снимката. Идеята ми е да има само по 1 заглавие в самата публикация, надявам се да има начин.
Благодаря, на всички отзовали се предварително . :)
 
Това отгоре не е заглавие а просто текст към линка, който явно взима директно заглавието. Направи снимка на опциите на тоя плъгин , някъде би трябвало да може да се настрои това - въпреки че не съм го ползвал и нз....
 
Значим се търси варианта да се махне текста над снимката. Рових се и в фейсбук но опция за самите публикации не намерих, когато се използва този плъгин.
фейсбук настройки автоиматични публикуване.png фейсбук настройки автоиматични публикуване-2.png фейсбук настройки автоиматични публикуване-3.png
 
Ще ти извади очите, не знам как не го виждаш още на първия скрийн?
 
Дам 1вия скийн - Това Post_Title го изтрий и виж дали дава да е празно. Така няма да им текст отгоре. Или напиши каквото ти е кеф и ще се появява на всеки пост.
 
Благодаря, ви момчета :) Всичко вече е наред. Иначе с Post_title, не става да се изтрие, но си въведох текст и сега той се визуализира. още веднъж благодаря :)
 
Виж някъде документация. Може би има някаква стойност която да пуска празно , ако това ти е целта - нещо от сорта на {none} Или нещо подобно. Друг вариант е да сложиш точка и така тя ще се визуализира (един вид да го измамиж че имаш нещо). Браво че си се оправил накрая.
 
Е просто двата текста , които си написал в публикацията и тези на линка си съвпадат. Нормално е така да се получи.
 
Виж някъде документация. Може би има някаква стойност която да пуска празно , ако това ти е целта - нещо от сорта на {none} Или нещо подобно. Друг вариант е да сложиш точка и така тя ще се визуализира (един вид да го измамиж че имаш нещо). Браво че си се оправил накрая.
Пробвах с "None", но и така излиза в самата публикация :) Спрях се за момента в полето да се показва датата понеже, явно не може да е празно :)
Благодаря, ти много за отделеното време и за помощта :)
 

Горе