Въпрос за free хостинг в CashBurners!

truestory

New Member
Здравейте. Направих си акаунт в кашбурнерс (както знаете от друга тема) и се възползвах от възможноста за безплатен хостинг. Но сега не знам как да прикача сайта към хоста, както и дизайна. Моля някой да ми каже как става. Благодаря предварително!
 
От: Въпрос за free хостинг в CashBurners!

Реално като те удобрят за хостинга, ти пращат детайли за самия хостинг. И според това къде си искал хост, ще си на salesale.biz (FTP Server : salesale.biz) или другаде, не ги знам всичките. Това е предимно за домейните им, да ползваш поддомейн. Май трябва да ти дойде от [email protected]. Но все пак си трябва време за да ти го сетъпнат. Ако нещо све замотат, пиши им. Реално не може да се разчита на следпразничите самоинициативи от тяхна страна.

Ти със собствен домейн ли си или поддомейн към техен основен? Че там може да им го споменеш. Ако не те е питало още в началото. :)
 
От: Въпрос за free хостинг в CashBurners!

С поддомейн, но мисля да си взема и собствен скоро време. Значи трябва да им пиша така ли?

Бтв: от адриан@кашбурнерс.ком ми дойде емайла
 
От: Въпрос за free хостинг в CashBurners!

С поддомейн, но мисля да си взема и собствен скоро време. Значи трябва да им пиша така ли?

Бтв: от адриан@кашбурнерс.ком ми дойде емайла

Това е сигурно за домейна, който си зявил при тях. За хостинга, май пак от него. Но ако не се готов, може да ги подпиташ леко. Не съм ползвал хостинг, само едно време се опитах домейн там, така де поддомейн. И за това само за него мога да ти кажа със сигурност. Виж дали не е и FTP аксес, преди да пишеш. ;) Има ли username & password, и някъде по текста FTP, значи е готов хоста.
 
От: Въпрос за free хостинг в CashBurners!

Има и усернаме и пасворд. Но не знам как точно да кача сайта в хостинга. Прочетох няколко статии, но не разбрах нищо. Затова питам тук. Някой ако може да ми обесни, ще съм му много благодарен!
 
От: Въпрос за free хостинг в CashBurners!

Добре, ще пробвам, ако има проблем ще пиша пак. Мерси!
 
От: Въпрос за free хостинг в CashBurners!

Всичко мина добре и вече се научих да работя с програмката. Сега в момента ще почна да разпорстранявам сайта с кашбурнерс инструментите, а след това и малко сео, скоро очаквам печалби.
 

Горе