Въпрос за google.com/addurl

От: Въпрос за google.com/addurl

доколкото знам не е добре и един път даже да го добавяш. Особено ако не е вече на няколко месеца и няма поне 20 страници уникално съдържание. А за 100 пъти... ако е нещо ново и нямаш супер готини backlink-ове почти сигурно ще те деиндексират
 
От: Въпрос за google.com/addurl

добави си сайта 1000 пъти
файда няма да има

деиндексиране също

кво разпространявате параноични слухове..!!!


нали ще адна сайта на Пешо 1000 пъти за да му направя мръсно..

ако така ставаше.....
 
От: Въпрос за google.com/addurl

Опасно ли е да аддна сайта си 100-пъти с различни ключови думи там?
Здравей и добре дошъл. :)
Мисля че е по добре да не ги адваш сайтовете си в бъдеще. Пускане на няколко линка ще свършат добра работа, и е по-сигурно, че ще се прескочи санд бокса на Г.

Пусни му линкове с тези думички, които си замислил, като текст линк. Това ще е определено по-добре от добавянето на сайта ти в google.com/addurl - няколко пъти с тези различни думички. Аз лично никога не съм адвал в търсачка сайт, чакам сам да бъде намерен. Мрешата е за това - да расте и намира нови елементи.

Успехи и приятен престой тук. :wink:
 
От: Въпрос за google.com/addurl

И да го добавиш тук няма да има ефект, ако ще и 100 пъти. Първия ми сайт който направих(на MS Word) го добавях там 10010000 пъти и не се индексираше, нямаше сочещи линкове към него и все още си седи деиндексиран ;(
 
От: Въпрос за google.com/addurl

И по мойте наблюдения няма никакво значение дали ще го добавиш или не, освен че ако го направиш 100 пъти най-вероятно ще загубиш маса време.
 
От: Въпрос за google.com/addurl

И по мойте наблюдения няма никакво значение дали ще го добавиш или не, освен че ако го направиш 100 пъти най-вероятно ще загубиш маса време.

Напълно съм съгласен :) само ще си изгубиш времето
 
От: Въпрос за google.com/addurl

yMladenov това пък кой ти го каза? значи ако не го добавя ще отида в пясъчника или каквото е там?
 

Горе