Въпрос за shareapic.net

KoMaHgOc

Member
Здравейте

Имам няколко въпроса относно shareapic. net . Минимума да ти пратят пари е $20 . След като ги направиш тия $20 , как става превода, защото никъде в сайта не си пишеш данните и адреса?
 
KoMaHgOc каза:
Blinky , благодаря ти ;)
Пак заповядай, не ти отговорих, защото знам че някой по-коппетентен от мен по въпроса ще ти отговори, аз лично нямам опит с такъв вид печелене, затова оставам на врялите и кипялите в това да дадат своето мнение. :wink:
 
KoMaHgOc каза:
Явно никой не се занимава с този сайт :?

Защо не си заслужава. Не съм напълно сигурен, но май превода става чрез Paypal.
 
Преди да стана част от този форум ъплоудвах здраво снимки :) плащат през ПейПал.
Когато направиш минимума и си "искаш парите" тогава въвеждаш данни :)
 
CrAzY-MaST засега имам един реферал :) а и всичко е в самото начало, сега разработвам сайт ,където ще сложа линковете на галериите.
 
KoMaHgOc каза:
CrAzY-MaST засега имам един реферал :) а и всичко е в самото начало, сега разработвам сайт ,където ще сложа линковете на галериите.

Поствай яко по форуми, давай на приятели да разглеждат(или просто да кликат по картинките) - shareapic винаги печелят.
 
Дайте реф линкче ... аз и без това редовно като пиша прогнози си качвам логотата на отборите а и някакви статии като пиша пак задължително качвам снимков материал ... защо не да изкарам нещо от това ...
 
DEATH каза:
KoMaHgOc каза:
CrAzY-MaST засега имам един реферал :) а и всичко е в самото начало, сега разработвам сайт ,където ще сложа линковете на галериите.

Поствай яко по форуми, давай на приятели да разглеждат(или просто да кликат по картинките) - shareapic винаги печелят.

Нека да направя сайта първо, после ще спамя :lol: :oops:
 
Hello,

Your gallery "Jenna Jameson" was deleted for violating the Shareapic Clean Content Policy. Do NOT post any more galleries containing any of the following:

Full Nudity
Partial nudity (except for regular bikinis with no thongs)
Thongs
Underwear pictures of any kind
Upskirt pictures
Obscene pictures
Offensive pictures (race, etc.)
Suggestive pictures (drugs, sex, etc.)

We also reserve the right to deny any gallery we consider to be a "spam" gallery or any gallery that sends primarily Asian traffic (We do not get paid for Asian traffic, so we do not pay out for it).

Your gallery may also have been deleted if it violated the copyrights held by Flynet Pictures. To check and see if your uploaded pictures are owned by Flynet, you can visit http://www.flynetonline.com.

Best regards,

Shareapic Admin

http://www.shareapic.net



xaaxaxax тъпаците ми изтриха галерията на Jenna Jameson :evil: :evil: :evil:
 

Горе