Въпрос за Spintax

nikolaicho

Active Member
Имам текст в готов nested-spin формат и ми е интересно как и дали мога да разбера колко варианта на текста могат да излязат, а също така дали има някакво приложение, с което да извадя n на брой варианти спрямо уникалността. Тоест, по-малко статии, но с по-голяма уникалност една спрямо друга. Предварително благодаря.
 
Мисля, че няма приложение, което да ти вади най-различните - поне аз не съм попадал, за това ми се наложи да напиша такъв за bgautosubmiter.com, ако проявяваш интересно мога да го пусна като онлайн инструмент
 
От: Въпрос за Spintax

В Руския SEOAG може да му се направят настройки примерно за % уникалност и примерно като намаляш процента ти се намалява и броя статии които ти излзиат и така грубо може да налучкваш нужната бройка
 
От: Въпрос за Spintax

Мисля, че няма приложение, което да ти вади най-различните - поне аз не съм попадал, за това ми се наложи да напиша такъв за bgautosubmiter.com, ако проявяваш интересно мога да го пусна като онлайн инструмент

Би било интересно да се тества, като под най-различни - визирам да няма неща от сорта:

- Имам уебсайт
- Имам уеб страница
- Имам сайт

Желан резултат:

- Притежавам уебсайт
- Поддържам уеб страница
- Стопанисвам сайт

В Руския SEOAG може да му се направят настройки примерно за % уникалност и примерно като намаляш процента ти се намалява и броя статии които ти излзиат и така грубо може да налучкваш нужната бройка

Мерси за отговора, но нещо не можах да се ориентирам и да разбера какво точно е това SEOAG. Ако публиукваш линк, ще съм ти благодарен.

На какъв език е текстът ?

Английски език.
 
От: Въпрос за Spintax

Това с ваденето на най-уникалните статии ми се струва доста сложно и изискващо добри познания по математика (и програмиране). Като компромисен вариант може да се ползва спинър, който вади случайно спинната статия и да се надяваш, че случайно ще улучиш достатъчно уникални статии при последователно спинване.

Може спинъра да спинва изречение по изречение и отделна подпрограма да сравнява да не би случайно някое изречение да се повтаря в отделните статии. Ако се повтаря се спинва наново и пак се проверява (след достатъчно брой опити все ще излезе нещо уникално, ако не е развален генератора на случайни числа).
 

Горе