Въпрос към Фейсбук гуротата!

От: Въпрос към Фейсбук гуротата!

Е, не е моя. За собствениците пада стабилен лев, дори не можеш да си представиш колко печелят :) Примерно имат по 300-500к посещения на линк, сметни си ги колко са това в американски адсенс единици :)
 
От: Въпрос към Фейсбук гуротата!

До Кого:

Значи според мен това е отговора на въпроса ти: този, който си е направил страницата на 2 август и е пуснал 1 пост го е промотирал с парички, т.е. рекламирал е само поста например с 20 долара. И по този начин е събрал веднага много харесвания и споделяния, но това му е коствало парички. Аз самият съм го правел това и става само по този начин, като рекламирам даден пост, а не цялата страница.

Поздрави!
 
От: Въпрос към Фейсбук гуротата!

Е, не е моя. За собствениците пада стабилен лев, дори не можеш да си представиш колко печелят :) Примерно имат по 300-500к посещения на линк, сметни си ги колко са това в американски адсенс единици :)

дай да я видим
или поне кажи на каква тематика е :)

аз рядко съм виждал сериозни бг страници със активна аудитория
става въпрос за постове без да са рекламирани
 
От: Въпрос към Фейсбук гуротата!

Ето я

Тематиката е кратки видеоклипове, които се снимат с едно приложение и им се вика "vines".
 
От: Въпрос към Фейсбук гуротата!

Ето я

Тематиката е кратки видеоклипове, които се снимат с едно приложение и им се вика "vines".

Българи ли я държат тази огромна страница, наистина рекордно много хора има... o_O
 

Горе