Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Може да разделят профилите на стари/нови; с много събрани приходи/с малко събрани приходи...

Едно и сигурно: за проблем може да се говори след края на месеца.
Благодаря и на Вас. Напрежение ми е в момента и се радвам, като прочета че за момента няма проблем.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Малко далеч от темата, мен нещо с тоя adsense не ми се получават работите, от 2010 ми е профила, активирал съм кода, всичко е 6+ за 3 години май имам 40 евро :)
Някой колега ако може да даде малко идей как да вдигна нивото, много ще се радвам, че чак ще почерпя!
То няма значение от кога ти е профила, трафик си трябва.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Благодаря и на Вас. Напрежение ми е в момента и се радвам, като прочета че за момента няма проблем.

Не бързай да се успокояваш, защото ако те усетят за невалиден трафик през текущия месец може да ти блокират профила заедно с плащането. То много зависи и какво точно си правил. Ако е само за по-леки нарушенията ще ти блокират само сайта, а плащането ще си го получиш, но ако са сериозни измами ще отиде целия профил, а плащането ще върнат на рекламодателите. Това се случва при подадени сигнали от доброжелатели, иначе ако няма нищо такова най-рано ще те усетят между 1-ви и 10-ти. Това е възможно най-лошия сценарии, който най-вероятно няма да се случи. Опитай да изчистиш нещата с времето, че така да ги мислиш нещата всеки месец не си е работа:)
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Не бързай да се успокояваш, защото ако те усетят за невалиден трафик през текущия месец може да ти блокират профила заедно с плащането. То много зависи и какво точно си правил. Ако е само за по-леки нарушенията ще ти блокират само сайта, а плащането ще си го получиш, но ако са сериозни измами ще отиде целия профил, а плащането ще върнат на рекламодателите. Това се случва при подадени сигнали от доброжелатели, иначе ако няма нищо такова най-рано ще те усетят между 1-ви и 10-ти. Това е възможно най-лошия сценарии, който най-вероятно няма да се случи. Опитай да изчистиш нещата с времето, че така да ги мислиш нещата всеки месец не си е работа:)
Там е работата, че парите са изкарани съобразно ТОС на адсенс. Колкото и да ми се искаше да пусна някоя черна схмена, се възпрях. Ще видим какво ще стане, аз го отдавам на това, че ми е нов акаунта и това ще е първото плащане.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Днеска се събудих с мейл, че са ги пуснали. Миналия месец май беше 23ти. Днеска не стига, че са пратили парите ами и бонуси са решили да пускат , 15 клика да са със средна цена над евро това никога не е било:twisted:
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Здравейте, пак съм аз. Ето това ми се появи в профила преди малко "Automatic payment in progress: Western Union for: " До колко време се предполага, че ще ми се появи и кода ?
Благодаря предварително
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Здравейте, пак съм аз. Ето това ми се появи в профила преди малко "Automatic payment in progress: Western Union for: " До колко време се предполага, че ще ми се появи и кода ?
Благодаря предварително

Утре би трябвало.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Здравейте, хора! Знам, че не тук трябва да си задам въпроса, но прецених, че сте доста на ТИ с AdSense и няма как да не може да ми отговорите.:)
Интересува ме по колко на месец изкарвате с този метод (адсенс) и какви съвети за успех ще дадете и на мен? Имам не особено посещавани няколко блога, ако е от значение (знам, че Е всъщност) :)

Може да ми дадете и линк към подобна тема, не ме мързи да чета.

Благодаря предварително за помощта!
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Няма какво да четеш темите за адсенс. Чети темите за оптимизация. Проблема не ти е в монетизацията, а в оптимизацията. Докарай качествен трафик и печалбите ще дойдат.

Иначе се печели от адсенс и в България. Колко ли.... Колкото да не ходиш на работа:) Точна цифра тука никой няма да ти каже.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Оптимизацията УЖ съм я направила (сама), поне това, което прочетох - го направих. Скоро се захванах с това, затова не виждам резултати все още в Google. Доста са нещата, които трябва да се направят, не е майтап работа тов СЕО :))) Последен въпрос: трябва ли да съм фирма, за да ползвам АдСенс на сайтовете си?
Иначе се печели от адсенс и в България. Колко ли.... Колкото да не ходиш на работа Точна цифра тука никой няма да ти каже.
Защо няма да ми каже?
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Никой не може да ти каже точна цифра, защото никой не знае колко трафик ще си докараш към блога. Аз лично като първо плащане - днес, докарах почти 900 лева. Не залагам на българска публика, просто според мен няма смисъл. СЕО-то за много хора е важно, не и според мен. От моя гледна точка социалния трафик е "новото СЕО". Аз ти препоръчвам да разучиш как стоят нещата с Пинтерест, новата социална мрежа, ако обмисляш да правиш блог на агнлийски.
Късмет !
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Защо няма да ми каже?

Първо, защото публичното споделяне за размера на приходите противоречи на условията на Google Adsense, с които пациентите са се съгласили.
Второ, защото всеки печели различно в зависимост от език и тематика на сайтовете, трафик, брой и разположение на рекламите и т.н. Тези, които печелят до 100 евро месечно, няма да кажат, защото още се развиват. А тези, които печелят над 1000 евро месечно, няма да кажат, за да не привличат данъчни и тем подобни съмнителни субекти.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

В този форум има и хора печелещи близо 1000 евро на ден от Адсенс, виждал съм акаунта, не очаквай някой да ти каже точни цифри, НАП са навсякъде и приемат "доноси"
 
От: От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

А тези, които печелят над 1000 евро месечно, няма да кажат, за да не привличат данъчни и тем подобни съмнителни субекти.


Отделно, ако обявиш добри доходи, всички бездарници почват да те проучват до девето коляно и да ти копират модела. Което също не е приятно.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Благодаря на всички! :)
Никой не може да ти каже точна цифра, защото никой не знае колко трафик ще си докараш към блога. Аз лично като първо плащане - днес, докарах почти 900 лева. Не залагам на българска публика, просто според мен няма смисъл. СЕО-то за много хора е важно, не и според мен. От моя гледна точка социалния трафик е "новото СЕО". Аз ти препоръчвам да разучиш как стоят нещата с Пинтерест, новата социална мрежа, ако обмисляш да правиш блог на агнлийски.
Късмет !

Голям зор ми е преводът от български на английски, не е правилен на 100%. С две думи - мисълта ми тече на български език :) Все си мисля, че никой не те взима насериозно, когато пишеш на развален език...
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

... Все си мисля, че никой не те взима насериозно, когато пишеш на развален език...

Грешиш!
Сума ти непълнолетни пакистанци пишат глупости на развален английски по разни англоезични seo-форуми, а вместо да им се смеят по българските дори ги цитират. Предполагам, че е заради английския.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

@Vencislav Hristov:
9. Доверие

Приемате да не разкривате Поверителна информация на Google без предварителното ни писмено съгласие. „Поверителната информация на Google“ включва: (a) целия софтуер, технологии и документация на Google, свързани с Услугите; (б) честотите на кликване или други статистически данни, отнасящи се до ефективността на Собствеността, както принадлежат на Услугите; (в) съществуването на и информацията относно бета функции в дадена Услуга; и (г) всяка друга информация, предоставена от Google, която е означена като поверителна или която обичайно би се считала за поверителна при обстоятелствата, в които е представена. Поверителната информация на Google не включва информация, която вече сте знаели преди използването на Услугите от Ваша страна, която е станала обществено знание не по Ваша вина, която е разработена самостоятелно от Вас или която Ви е правомерно дадена от трета страна. Без това да противоречи на раздел 9, можете точно да разкриете брутната сума от плащанията от Google, произтичащи от използването на Услугите от Ваша страна.

Та, да, нарушение е да се дават точни статистически данни.
ПП: браво за успеха ти :)
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

На мен не ми се струва кой знае колко. За нашият стандарт е добре, но като цяло има доста повече пари в аффилиейт програмите. Работим по една система с един украинец. Човека има страхотни познания в областта на кодирането, но не съумява да измисля схемите, които всъщност носят пари. Допълваме се взаимно. Та, ако това което съм замислил стане, тези парички от адсенс няма да си заслужават времето пред компа, а просто ще наблегна на аффилиейт програмите.
Пак искам да се обърна към хората тук: Разучете как стоят нещата с пинтерест, четете за това как работи тази социална програма. Тествайте, споделяйте опит с друго хора, питайте, пак четете... Има много пари специално в тази социална мрежа, само чакат да ги вземете =)
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

OrigiRal, всичко зависи от трафика ти и от добре разположените реклами на Гугъл. Счита се, че рекламите сложени в самия текст , карат хората да кликат повече. А повече посещения към блога ти може да имаш, като имаш страница в социалните мрежи. Колко пари ще изкараш зависи от теб и наистина никой няма да ти каже с точност
 

Горе