Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Покрай тея социалки дори вече SEO "гурутата" започват да пропагандират все повече да се ползват предимно социалките. А и са си най-лесния начин за бек-линкове. Че са си и що-годе white hat линкове, докато не се превърне в спам :Д
ПП: радва ме как повечето социалки нямат reCaptcha ;)
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Здравейте.Нов съм тук и искам да питам. С YouTube + Adsense как стоят нещата защото на профила ми в Adsense не ми показва опция да избера как да получавам плащания а чета и по други теми че трябва да получа някакъв ПИН който пак не ми показва на профила за да поискам такъв.Адреса и имена ,телефон всичко е въведено правилно поне така мисля.Имената са на латиница улицата също.В Analystic в YouTube ми показва 95$ и мисля че съм надвишил прага от 70 euro. В отчети за ефективността в Adsense също ми показва някакви суми но не и в Прогнозни приходи та всичко е 0,00. Ще Ви бъда благодарен ако някой сподели какво трябва да направя.Благодаря предварително.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Свързал ли си си Youtube с AdSense? Щом виждаш все пак някакви стойности в адсенс за състоянието на youtube каналите ти, би трябвало да е всичко ок.
Поне при мен почти постоянно си виси надпис: "YouTube earnings will be added to your AdSense payments page before the 15th of the month and included in your payment if your total earnings exceed the payment threshold. Estimated earnings will not be updated to include your YouTube earnings. ", т.е. като си идеш на https://www.google.com/adsense/app?hl=en_US#main/payments3/h=BILLING_SUMMARY на 15то число трябва да ти се добавят спечелените от youtube пари. Нещо такова:
J7ZoPXC.png

Обикновено около 15то число се добавя прихода от youtube, а на 21во число разпращат парите, т.е. тогава раздават WesternUnion кодовете.

Отделно, ако отидеш на Performance reports-> Common reports->Products->Избор на Hosted AdSense for Content->Total earnings ти показва колко пари имаш събрани за избрания от теб период от youtube. Така можеш в почти реално време да гледаш колко си спечелил.

Относно пин кода, когато събереш 10евро или 15 долара ти се праща хартиено писмо на адреса който е указан в adsense. Докато не го въведеш ти се изписва постоянно в адсенсе най-горе една червена линия, че изплащанията ти са в изчакване (on hold). Ако не го въведеш в срок от няколко месеца ти се спира показването на реклами (поне при мен бе само реклами по сайтове, в youtube продължиха да си се показват) След като го въведеш акаунта ти е потвърден и можеш да получаваш изплащания, било то по WesternUnion (препоръчително тъй като ти е безплатно), банков превод (има банкови такси) или чек (отнема няколко седмици/месеци да се осребри).
При мен първия път получих писмото веднага, втория път трябваше да поискам 3пъти да ми го пращат, но пак дойде писмото. Ако не получиш пин код в рамките на 3-4месеца и си поискал вече 3пъти изпращане на код по пощата можеш да им пратиш снимка на лична карта или паспорт през тяхна специална форма за да удостовериш, че си ти и че живееш да посочения от теб адрес.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Bloo_SemiAFK Много ти благодаря изписва ми три цифрена сума но не ми показва място където трябва да въведа пин кода а и не знам как да поискам такъв.Само да подчертая, че Youtube ми е свързан с Adsense и регистрацията ми е от 07.12.2015 дали все още не е дошъл момента да ми пратят настройки с пин кода защото никъде не ми изписва и няма червена линия. Не разбирам до сега не съм се занимавал с това.Моля ако знаеш на какво се дължи това да обясниш и ти благодаря много.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

регистрацията ми е от 07.12.2015
:shock: Искаш да кажеш 11-ти предполагам?
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Еми да, още ти е рано. Около 15.12 трябва парите от ютуб да ти дойдат у адсенсе и да ти се появи информация, че са ти пратили пин по пощата. Чакаш търпеливо един месец, въвеждаш го и на същия или следващия billing period ще ти преведат парите по метода които ти си избереш.
Прочети https://support.google.com/adsense/answer/157667?hl=en и тук https://support.google.com/adsense/answer/1348257?hl=en
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Искам да ви благодаря че помогнахте особено на Bloo_SemiAFK
вече си получих сумата но дали всеки месец трябва да се праща пин кода или вече е потвърден адреса и данните?
 
Последно редактирано:
От: От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Искам да ви благодаря че помогнахте особено на Bloo_SemiAFK
вече си получих сумата но дали всеки месец трябва да се праща пин кода или вече е потвърден адреса и данните?

ПИН код се изпраща веднъж при натрупване на първите Ви 10евро/15долара (в зависимост от държавата)
След като веднъж сте въвели код и сте потвърдили с това вашия адрес, няма други пречки или забавяния да си получавате парите.
 
Последно редактирано:
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Bloo_SemiAFK много ти благодаря.Понеже не мога да ти пиша на лично съобщение тук, пиши ми на foreverogi7771 G мейла
 

Горе