Въпрос относно афилиейт линк в EFBET

bgtifo

Well-Known Member
Здравейте,

понеже знам, че във форума има колеги, които използват афилиейт програмата на ЕФБЕТ искам да задам следния въпрос.

Искам да генерирам линк, който води директно до регистрационната форма. Говорих с афилиейт мениджъра г-жа Дикова и тя ми каза, че нямало такава възможост.

Няма, обаче има. Имам един приятел, който беше говорил с момчето, което преди отговаряше за програмата. Той си е направил линк, който води до рег формата и си работи отлично. За съжаление не може да ми обясни откъде го е взел този линк.

Има ли някой, който може да ми помогне със съвет как се прави този линк, какво се слага и откъде да го взема?

Предварително благодаря за отговорите.
 
От: Въпрос относно афилиейт линк в EFBET

Пробвай през контрол панела дали ще успееш? Ако не стане той може да го е направил преди много време още системата като беше друга
 
От: Въпрос относно афилиейт линк в EFBET

Аз горе долу имах същият въпрос - получих като отговор да се обадя на някакъв телефон. Не знам как си го представят това и само като си представям разговора се отказах.
Имат не лоши коефициенти, могат да са конкретно способно, но трябва да обърнат внимание на малко и на тая част - графичните им материали са малко и еднообразни, афф системата им е ужасно бавна и трудна
 
От: Въпрос относно афилиейт линк в EFBET

Аз се обадих по телефона, но ми казаха, че няма такава опция, което не е вярно. Но както и да е ще го карам така.

Що се отнася до банерите и те не ми харесват. Има ограничен набор от инструменти, а системата е тромава.
 
От: От: Въпрос относно афилиейт линк в EFBET

Да това ми е ясно, но аз искам да генерирам линк, който води директно до страницата за регистрация.

Влез в менюто за рекламните банери и отвори линковете. Ще ти се отворят 3 линка - копирай директния линк :)
 
От: Въпрос относно афилиейт линк в EFBET

f894490709b0f5735126f8f8f44e2208.jpg


Ето на снимката как изглежда
 
От: Въпрос относно афилиейт линк в EFBET

Ясно ми е това. Аз имам няколко афилиейт сайта за Ефбет, тъй че съм запознат как се слага линк :)

Искам да си направя линк, който като кликнеш на него ти отваря формуляра за регистрация директно.

Нещо от сорта на Accounting?btag=НЕЩО СИ#action=register
 
От: Въпрос относно афилиейт линк в EFBET

Нали твоя приятели има работещ линк , вземи го и смени цифричките в него с твоите. Направи една тест регистрация да си сигурен че работи.
Иначе ефбет са много загубена програма... а и при наличието вече на бет365 съвсем ще умре от към играчи.
 
От: Въпрос относно афилиейт линк в EFBET

BurnX точно това е проблема, че тоя линк на моя приятел са му го дали наготово... Смисъл не знам какви цифри да поставя в това btag= бях го пробвал да заместя с един от рекламните банери нито кликове ми отчита, нито нищо. Иначе си прав за бет365 мисля там да се пробвам. Имаше бум в регистрациите в Ефбет в началото, а сега жива регистрация няма само старите ми стоят.
 
Последно редактирано:
От: Въпрос относно афилиейт линк в EFBET

цифрите след btag са си различни за всеки акаунт , но в нормалния линк дето ефбет ги слага тия цифрички също. Бетфеър също пускат промоции отвреме на време с които може да привлечеш клиенти.
 
От: Въпрос относно афилиейт линк в EFBET

BurnX виж писал съм ти на лично съобщение за какво става въпрос...

А иначе да ще пробвам и Бетфеър как е, но понеже тръгнах с тоя Ефбет от по-рано, та за това искам да направя някои неща.

Това, което съм ти пратил на ЛС ми казаха, че не е възможно да стане... А аз лично съм се уверил, че става и регистрациите се отчитат
 
Последно редактирано:
От: От: Въпрос относно афилиейт линк в EFBET

BurnX виж писал съм ти на лично съобщение за какво става въпрос...

А иначе да ще пробвам и Бетфеър как е, но понеже тръгнах с тоя Ефбет от по-рано, та за това искам да направя някои неща.

Това, което съм ти пратил на ЛС ми казаха, че не е възможно да стане... А аз лично съм се уверил, че става и регистрациите се отчитат

Просто хората от подръжката са некомпетентни . Ако ти отчита регистрация си ползвай тоя линк.
 
От: Въпрос относно афилиейт линк в EFBET

Ей преди малко накарах един приятел да се регистрира, колкото да видя дали ще има ефект. В момента системата не ми отчита регистрация, но предполагам, че ще трябва да изчакам до утре. Ако се получат нещата ще пиша тук в темата и евентуално ще помогна на други хора, които имат същия проблем.
 
От: Въпрос относно афилиейт линк в EFBET

BurnX вчера направихме регистрация с мой приятел през линк, който генерирах както ти писах на ЛС и днес не я отчита.

Явно, че не става и така ... Отказвам се, ще си ползвам обикновените линкове и това е.
 
От: Въпрос относно афилиейт линк в EFBET

Обикновенните линкове си вършат добра работа според мен . Проблема е , че покрай промоцията с безплатните 8.88лв почти всички си направиха регистрации в Ефбет за да вземат безплатния бонус и сега вече само някой който тепърва ще реши да мигрира от Еврофутбол към някой от сайтовете ще може да се хване за реферал.
 
От днес efbet много тактично си смениха общите условия, за партьори, не към добро според мен:
5.1 Партньорът е длъжен да осигурява поне 2 активни нови клиента за всеки календарен месец.
5.2 Партньорът е длъжен да има поне 7 активни клиента за съответния календарен месец.
 
Явно искат да изчистят партньорите си , които вече са им натрупали регистрации и да не им плащат. Селски номера.... дали ще закриват акаунти тепърва предстои да видим.
 

Горе