Въпрос относно банването в адсенс

memorex

Member
Здравейте, въпросът ми е следният. Имам два сайта в профилът ми в адсенс, въпросът ми е, ако примерно единият сайт не спазва правилата самият сайт ли ще бъде баннат или целият ми профил?
 
Еми то сайто, ако не ти го изключат (ако могат) от акаунта, то тогава целият акаунт ще закрият. Но си мисля че щом веднъж са ти удобрили и 2-та сайта няма да има проблем да премахнат някой от тях, освен ако не си ги едитнал до положение за това действие от Google. Ти какви точно опасения имаш, ако имаш де. Защо си мислиш че ще ти се случи това? :roll:
 
100% ще ти баннат целия акаунт. Всеки, който публикува реклами си на даден сайт носи отговорността сайта да спазва правилата. След като си си сложил рекламите там означава, че си съгласен да са там, а щом ти си съгласен значи си виновен и ще бъдеш баннат :)
 
Blinky каза:
Ти какви точно опасения имаш, ако имаш де. Защо си мислиш че ще ти се случи това? :roll:
Ами единия ми сайт е за хостинг на форуми и не мога да знам в повече от 1400 форума какво има за това.
 
Сложно аз знам една история за една фирма която даваше фрии хостинг на събдомеин но отгоре и отдолу слагаха адсенс имаха около 100 000 хоствани сайта и правех по 6к на месец..... и един ден получават писмо от гугъл че акаунта им е спрян защото не им бил достатъчно качестен трафика.... каки да е за последно като ги чеквах продаваха линкове 4 на брои по $2000 на месец парчето така че и ти можеш да си имзмислиш някаква врътка с линкове вместо да рискуваш с адсенс
 
coolice каза:
Сложно аз знам една история за една фирма която даваше фрии хостинг на събдомеин но отгоре и отдолу слагаха адсенс имаха около 100 000 хоствани сайта и правех по 6к на месец..... и един ден получават писмо от гугъл че акаунта им е спрян защото не им бил достатъчно качестен трафика.... каки да е за последно като ги чеквах продаваха линкове 4 на брои по $2000 на месец парчето така че и ти можеш да си имзмислиш някаква врътка с линкове вместо да рискуваш с адсенс

Ще рискувам нали все някой трябва да пробва. Ще видим ако пратат писмо или нещо такова ще пиша тук да знаят всички.
 

Горе