Въпрос относно заглавие на Wordpress сайт

bgtifo

Well-Known Member
Здравейте,

искам да попитам как да редактирам заглавието на WP сайт темплейт Shopster.

Като напиша заглавието и описанието ми излиза х 2 например title хамали софия опсиание хамалски услуги ми излиза хамали софия | хамалски услуги | хамали софия | хамалски услуги

не ми се е случвало до този момент.

Предварително благодаря за отговора!
 
От: Въпрос относно заглавие на Wordpress сайт

Понякога, темите добавят името на сайта в title и ако ползваш плъгин става дублиране. Ако е така, отвори файл header.php и изтрий редът свързан с темата. Нещо от рода на...

// Add the blog name.
bloginfo( 'name' );
 
От: Въпрос относно заглавие на Wordpress сайт

Понякога, темите добавят името на сайта в title и ако ползваш плъгин става дублиране. Ако е така, отвори файл header.php и изтрий редът свързан с темата. Нещо от рода на...
// Add the blog name.
bloginfo( 'name' );

С това което му казваш няма да постигне голям успех. В линка който съм пуснал съм отговорил на друг колега как да оправи същия проблем.
 
От: Въпрос относно заглавие на Wordpress сайт

Много зависи от темата, при мен точно така проработи. И това беше съвет от съпорта :)
 
От: Въпрос относно заглавие на Wordpress сайт

По твоя начин би се показало само името на сайта, даже нямам представа дали я има тази променлива още(bloginfo). wp_title показва title според заредената страница.
 
От: Въпрос относно заглавие на Wordpress сайт

По твоя начин би се показало само името на сайта, даже нямам представа дали я има тази променлива още(bloginfo). wp_title показва title според заредената страница.

Eми... да пробва човека и да пише, все едното решение ще е правилно :)
 
От: Въпрос относно заглавие на Wordpress сайт

Ами не мога да го направя не знам защо. Последвах темата на Мартин и понеже сайта е с Yoast Wordpress SEO премахнах от начална страница / заглавие на шаблона / този ред - %sep%% %%sitename%%

успях да намаля заглавието но сега първия ред се повтаря два пъти хамали софия хамали софия| хамалски услуги например.

ако имате някакви препоръки пишете ми моля!
 
От: Въпрос относно заглавие на Wordpress сайт

Всичко вече е ОК оказа се, че не съм настроил плъгина като хората, а и темата е малко счупена :)

Благодар на всички, които помогнаха.
 
Последно редактирано:

Горе