Въпрос относно Adsense и натискане на рекламите

Положението е такова 50/50, може и да го баннат може и да не го баннат, аз също съм кликал на интересни реклами и последствия няма.

А за привържениците на баннването ето четиво по въпроса тук.

Просто трябва да не става навик, освен това нещо друго което забелязах, от IP-то от което съм креатнал account-а кликанията ми не получават пари, има клик, но е на стойност $0.00.

Ако естествено се кара по тоя път обаче един ден ще осъмнеш без пари и без акаунт.
 
aз не кликам и никога не съм кликал ако нещо ми е интересно - просто пренаписвам адреса и готово . Не искам да мамя зя некви 2 долара ли ще са 5 долара ли ще са . Трябва да сме коректни и без това няма кой знае колко алтернативи да се печели от кликове .
 
ilianskim каза:
aз не кликам и никога не съм кликал ако нещо ми е интересно - просто пренаписвам адреса и готово . Не искам да мамя зя некви 2 долара ли ще са 5 долара ли ще са . Трябва да сме коректни и без това няма кой знае колко алтернативи да се печели от кликове .

И аз разъждавам по същия начин. По добре напиши един нов артикъл, намери един нов линк вместо да се чудиш как да излъжеш система която работи с години и е супер добре защитена
 
Да, направи си канали.

От: Настройка на AdSense -> Канали

Разгледай го много е удобно, после каналите можеш да ги пуснеш да ги виждат и рекламодателите ако искат да рекламират на сайта ти, та да знаят к'ви позиции имаш.
 
vitohol каза:
Нали ако никой не банваха нямаше да съществува адсенс бе. Знаеш ли колко мушмули като теб си кликат и след накрая на месеца духат. Я го питай твоя приятел дали още получава чекове.
Във адсенс съм около 2 години вече, като има няма 1 година просто не се занимавах с тях.Тоест от 2 години гугъл със сигурност са ме проверили, но не са сметнали за кой знае какво провинение това че съм си кликнал на рекламата.
Така че моля ви не говорете неща за които не сте сигурни.И аз съм против кликането по АДС-тата си, но просто недеите да се правите всички на прекалено разбиращи, гугъл си знаят работата не им са нужни пчелички които да заплашват всеки новодошъл в адсенс, че ще го баннат веднага щом се провини.
Относно този мой приятел, той и до ден днешен си искарва чекове от адсенс и не е баннат.
Съвет: Не кликайте по рекламите си, а се стремете посетителите ви да кликват. Защото когато Google ви хванат, няма да видите AdSense повече
Не е така, много хора които са отнасяли бана, след броени месеци си правят успешно акаунт отново.
 
Не искам да плаша никои. Просто за 10 мин мога да направя алгоритмъм за детектване дали си кликаш по рекламите или не. А сам сигурен че Гоогле го подобряват с години.

Та това което искам да кажа Илиянски го каза. Ако искате да си кликате, давайте ваша си работа. Иначе това че не са сметнали за голямо провинение бих казал че си е късмет, или влизате с динамични IP-та. Тогава могат само да предполагат но им трябва повече данни (кликове) за да те баннат.
 
Това с фалшивите кликове е ясно - смятам, че направо си е измама. Ако ти си пуснал кампания няма да ти е приятно да плащаш за фейк кликс предполагам. По невнимание съм кликал веднъж и им писах. Всичко е въпрос на това кой как разбира правенето на бизнес.
 
Хей, дори и сам да си кликнеш на рекламата, естествено ако е веднъж не виждам рекламодателя защо да не е доволен.Ти си се водиш уникален посетител.
 
Така да ви кажа, че преди 5,6 дена ме одобриха.
И веднага щом поставих банера зех яко да кликам :D
И след около 2 дена проверявам да видя дали имам некакви пари и имах $4.85 . До сега не са ми пращали майл, нито пък са ме баннали.
Тия дето ги разправят кликнеш ли един път и си бан не е вярно.
Кликал съм над 20,30 пъти и още нямам бан нито мейл са ми пратили, но СПИРАМ да си кликам сам на рекламите щото може верно да ме банн па аз неискам :)
 
HunteR каза:
Така да ви кажа, че преди 5,6 дена ме одобриха.
И веднага щом поставих банера зех яко да кликам :D
И след около 2 дена проверявам да видя дали имам некакви пари и имах $4.85 . До сега не са ми пращали майл, нито пък са ме баннали.
Тия дето ги разправят кликнеш ли един път и си бан не е вярно.
Кликал съм над 20,30 пъти и още нямам бан нито мейл са ми пратили, но СПИРАМ да си кликам сам на рекламите щото може верно да ме банн па аз неискам :)

А не допускаш ли възможността, че чакат момента когато дойде времето за плащане и тогава да те баннат :twisted:
 
otnosno "click money" (ako moga taka da go kaja)

Извинете, но искам да попитам, относно тези "click" работи (новак съм в тези неща) чувал съм че могат да се правят пари - и то доста пари от това, но незнам как точно да го направя (говоря за това, че когато се регистрирам в PayPal след това си избирам някои от сайтовете - с които мога да изкарвам "пари" и след това да посещавам някои (определен сайт) , но работата е там че не мога да се справя и да разбера как точно става това да печелиш повече от 1 цент, и се чудя дали бихте ми помогнали?)
 

Горе