Въпрос относно Commission Junction

vitohol каза:
Обикновенно към 20-ти ти пращат чека. Щом пише че е пратено значи са го пратили :) Друг е въпроса че може да се забави пристигането до 1 месец ... което е тъпо разбира се!

Да де ама НЕ пише че е пратен.

Ще им пиша да питам, въпреки че знам че много се бавят отговорите :(
 
Здравейте!
Да ви се похваля - получих първия си чек! Сумата не е голяма но аз съм щастлива от факта че са коректни.
Но не всичко е както трябва - чека който пристигна беше за сумата от 35 долара, но както си пише и в профила ми - бях спечелила 76 долара. Помислих си че останалата сума е за месец ноември . Но този месец /декември/ те ми изпращат чек за 19 долара, а сумата която съм спечелила е над 120 долара.
Знаете ли на какво се дължи това?
Лек ден
 
krmihova каза:
Здравейте!
Да ви се похваля - получих първия си чек! Сумата не е голяма но аз съм щастлива от факта че са коректни.
Но не всичко е както трябва - чека който пристигна беше за сумата от 35 долара, но както си пише и в профила ми - бях спечелила 76 долара. Помислих си че останалата сума е за месец ноември . Но този месец /декември/ те ми изпращат чек за 19 долара, а сумата която съм спечелила е над 120 долара.
Знаете ли на какво се дължи това?
Лек ден

Това не е добра новина :( . Що не ги питаш
 
да няма някакъв холд период ? Joe Bucks за проджабите направени от 1 до 15 число плащат на 30 а за от 15 до 30 число на 15 следващия месец

CJ са най-големите в бранша ?

Другата опция е да имаш някои chargeback... там вече си зависи от програмата...


при GB парите изкарани от сряда до вторник ги пращат в сряда (ако си над $100 иначе можеш да поискаш плащане и по рано)
и ако са одобрили продажбата риска си е изцяло за тях няма charge back :)
 
Разбира се че има холд и го пише навсякъде в сайта и по отделните програми на търговците.

четете преди да се стряскате така!
 

Горе