Въпрос относно hostbulgaria

nutrim

Member
Някой запознат ли е хостинга, който предлагат hostbulgaria с 10-те домейна, колко импресии може да издържи на ден ?
 
От: Въпрос относно hostbulgaria

Импресиите генерират трафик. Трафика е неограничен. Аз до лимит за 3 години не съм стигнал при тях.
 
От: Въпрос относно hostbulgaria

Някой запознат ли е хостинга, който предлагат hostbulgaria с 10-те домейна, колко импресии може да издържи на ден ?
Тук съм писал малко за тях [url]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10402[/URL]
Тествал съм до около 240000 pageviews месечно от 1 сайт, а нататък не зная.:)
 
От: От: Въпрос относно hostbulgaria

зависи каква система ще използваш ...
може и 300 уникални , може и 1000
зависи от сайта, но за тези пари прави сайт и ги използвай докато можеш
после му мисли
 
От: Въпрос относно hostbulgaria

Към момента нямам сайтове там с много посещения, но имам един пакет който е запълнен с 10 сайта. Хостинга им е добър. Преди време имаха една лоша серия където сайтоветя бяха невидими, но все за малки интервали и си оправяха проблемите бързо. От поддръжката им, издаването на фактури и отношението съм доволен. За сравнение при tophost ми се налага да се обаждам 2-3 пъти до тях за да ми издадат една фактура.
 
От: Въпрос относно hostbulgaria

Преди година използвах хостинг при тях с 2, 3 заети домейна от 10 всичко вървеше идеално, но тогава беше 1 гигабайт място на 100 гигабайта трафик, а сега е повече. Имам и познати, които сега ползват хост от тях всичко си е 6 :)
 
От: Въпрос относно hostbulgaria

доволен съм от тях, имам един сайт с 800-1000 уникални посетители и няма проблеми. Другия го преместих преди няколко дни на VPS, но до 2к нямах никакви проблеми.
 
От: Въпрос относно hostbulgaria

Преди година използвах хостинг при тях с 2, 3 заети домейна от 10 всичко вървеше идеално, но тогава беше 1 гигабайт място на 100 гигабайта трафик, а сега е повече. Имам и познати, които сега ползват хост от тях всичко си е 6 :)
Странно, аз до скоро имах хостинг при тях и характеристиките бяха такива - 1 гб място с 100 гб трафик. Но сега виждам, че са ги увеличили.
Както и да е, на скоро буквално ме изгониха, заради един форум с 500-600 уникални на ден, който използвал твърде много процесорни минути (които са ограничени на 20). А и трафика почти го запълвах, понеже не беше само един сайт.
Все пак като цяло съм доволен от тях, освен това ми съдействаха до край за преместването на сайтовете.
 
От: Въпрос относно hostbulgaria

Ами те преди това бяха inbg.eu, тъй че може би от 2004/2005 някъде.
 
От: Въпрос относно hostbulgaria

Да смениха си името по едно време 2005 започнах да ги ползвам аз.Мога пак да използвам случая да похваля Панайот.Препоръчвам :)
 
От: Въпрос относно hostbulgaria

а някой може ли да ми обясни какво означава това Хоствани домейни10 независими сайта
то ясно че в един хостинг план ше мога да подържа до 10 домейна но 10 независими сайта значи ли че секи сайт е на отделно реално ип и има възможност за линкване примерно .
 
От: Въпрос относно hostbulgaria

Да питам : За БГ сайт коя локация е по добре да се избере САЩ или БГ ?
Чувам добри отзиви за САЩ Планет сървърите. Как стоят нещатат с БГ сървърите ?
 
От: Въпрос относно hostbulgaria

Някой случвал ли е да пренатоварва в ХостБългария (и да му е идвало някакво писамце) и ако е забелязал долу горе кога и как да сподели.
 

Горе