Въпрос относно HTML и Web Page Maker

a.ramsy95

New Member
Здравейте!От доста време разучавам как да си направя сайт с може би най-лесната програмка Web Page MAker,която работи с html!Та значи започнах да си правя едно сайтче,като не използвам готов дизайн а си правя мой(дори и да не изглежда добре).Та направих си една папка където да сложа всичко свързано със сайта!В тази папка направих и друга папка images.В папка images сложих всички нужни ми за сайта картинки!Та когато свърших със сайта,свалих му индекс и другите страници и ги сложих в папката дето направих за сайта!Отидох в hit.bg качих си всичко като направих и там папка images и сложих снимките там!Да обаче кликам на url на сайта и картинките неми излизат,потърсих из гугъл ии не намерих какво би причинило това.Абсолютно всичко си бях направилно точно,ако някой може да ми помогне моля пишете :)

Благодаря предварително!И моля ако сте дошли да пишете коментари от рода: "Ами ти момченце трябва четене зада си направиш сайт" и подобни не си правете труда!Изчел съм всичко на html,учил съм го също и в даскалото и съм правил сайтове с html код който слагам целия в програмата,но с картинки не се получава :(
 
От: Въпрос относно HTML и Web Page Maker

Виж в сорса на ХТМЛ-ите ти да не си задал адрес за картинките, както са ти на компа например D:/page maker/moq-web-sait/images....
 
От: Въпрос относно HTML и Web Page Maker

Що ти е Пейджмейкъра след като знаеш ХТМЛ? :)
Таз програмка не бях чувал някой да я споменава от 1999 година насам.

Постни кода където задаваш пътя до картинките да видим...
 
От: Въпрос относно HTML и Web Page Maker

Програмата съм я използвал само веднъж и генерира невалиден код. Ако не се получи с поправянето на пътя към изображенията, имай го в предвид.
 
От: Въпрос относно HTML и Web Page Maker

Благодаря на всички,които се отзоваха :) Извинете,че пиша късно мнение но тези дни почти не съм сядал пред компютъра!Та намерих си начина свалих си готов темплейт и го едитнах изцяло през notepad явно webpagemaker създава някакви проблеми :D:D
 

Горе