Въпрос

gazara

New Member
Хора нов съм и съм безориентиран
1.каде са правилата на форума?
2.как се пиши лс
 
От: Въпрос

мда, верно няма правила..
то няма правила, но може да има кратски напътствия, например:

- форума няма правила
- изпраща се лично съобщение като имаш толкоз поста и като разцъкаш ника на юзъра
- регваш се като натиснеш Регни се..
- можеш да пишеш
- тва е
 
От: Въпрос

Така благодаря оправих са съжелявам за елементарните въпроси но съм още нов
 
От: Въпрос

Така благодаря оправих са съжелявам за елементарните въпроси но съм още нов
Бате след месец ти давам гаранция че ще си много напред в нещата, ако се задържиш тук. Знам го, защото го наблюдавам този процес.:)
 
От: Въпрос

с какво ще съм напред
 
От: Въпрос

чао явно тука никои няма да ми обърне внимание всички ще спамите в темите ми и ще ме обиждате чао
 
От: Въпрос

чао явно тука никои няма да ми обърне внимание всички ще спамите в темите ми и ще ме обиждате чао
НЕ е така. Бате ще си напред с материала, с какжо друго. И не съм видял някой да те обижда, нали щеше да буде модериран, ако имаше такожа нещо. Ако имаш по-конкретен жупрос ще жидиш че доста хора ще се опитат да ти помогнат, даже и ще успеят.

Аз лично бях писал че на теми "Въпрос", "Проблем" и т.н. не обръщам внимание, защото нямат конкретен характер. Но ако имаш проблеми - пиши лично или дай тук за да ти се помогне. Но първо малко или много ще трябва да се запознаеш с основните неща.:)
 
От: Въпрос

добре ще остана но вземи стегни малко правилата
 
От: Въпрос

добре ще остана но вземи стегни малко правилата
Тук не те разбрах, какво имаш предвид? Не виждам да се те нахранили някъде. Нито да е разгащена историята...не може ли да си правиме кинтите заедно и да си развиваме сайтовете, вместо да го играеме Drama queens? :)

Абе като започнеш с Online Marketing-а ще разбереш че време за такива постове една ли ще имад, както и желанието.:) Ще постваш само в теми в който имаш опит и интерес. Това също е добре наблюдавано от мен.:)
 

Горе