В един от най-големите сайтове за работа търсят NEOBUX ТЪРГВЕЦ срещу 1000 долара

niks

New Member
ТЪРГОВЕЦ

Ref.No ЛЕСНИ ПАРИ 5min

Описание: Това е почасова работа от Вашия дом, може да печелите по пет долара 5$ на час, подходяща за студенти и хора със свободно време регистрираите се в този саит и печелето лесно и надежно www.neobux.com/?rh=хххххххххх след регистрацията влизате пишете само една парова и започвате да печелите пари чрез разглеждане на саитове по време на регистрацията се дава един и същ имеил без значение какво пише успех

Категория: Информационни Технологии Инсталация, Поддръжка, Сервиз Интернет / Е-търговия

Тип работа: Непълен Работен Ден/Почасова

Заплата от 700 до 1000 USD на месец

Образование: Основно

=======================

Тези от заплата.бг бая са закъсали щом допускат такива обяви в сайта им и аз ще започна да търся там балъци.

Може да е криза за работни места но не и за идиоти:D
 
От: В един от най-големите сайтове за работа търсят NEOBUX ТЪРГВЕЦ срещу 1000 долара

Помня преди около шест години каква лудница бяха Bux.to като това бе сайта, който даваше единствена алтернатива за да вадиш стотинки без никакви познания или труд (не броя попълването на капча руски изгъзици). Тогава имаше обяви в иначе сериозни вестници, които гласяха Работа с компютър вкъщи - 500$ месец и подобни. Интересното бе, че имаше и някаква романтична нотка в цялата тази paid-to-click история, създадоха се първите БГ сайтове/форуми, които обединиха бойни бригади от реферали по 40-50 реферала за една програма и макар ясната представа, че голяма част от сайтовте ще попаднат в графата scam се теглиха някакви доларчета в alertpay.
Аз също бях активен кликър и не се срамувам от това защото ми бе забавно до момента в който не разбрах за какво става въпрос. Хубавото, че покрай тези bux истории се срещнах с образовани, дори бих казал супер интелигентни хора, които поради незнайно каква причина ми бяха станали реферали и кликаха здраво върху някакви шит линкове за forex милионери и бог знае още какво.
 
От: В един от най-големите сайтове за работа търсят NEOBUX ТЪРГВЕЦ срещу 1000 долара

Тези от заплата.бг бая са закъсали щом допускат такива обяви в сайта им и аз ще започна да търся там балъци.

Може да е криза за работни места но не и за идиоти:D

В очакване сме на реф.линк:D
 
От: В един от най-големите сайтове за работа търсят NEOBUX ТЪРГВЕЦ срещу 1000 долара

Идиощините май нямат край. Очаквайте скоро в кариери.бг оферта за кеш фиеста. Нещото, което най-много ме озадачи е факта, че дават какива пари. Не знам как са го измислили.

Но и като го видя това:
Тип обява Free (безплатна) обява
, не се очудвам кой знае колко. Абе цирк. Май и тия са го закъсали от към едитори. Аз лично не знам кой е допуснал такова нещо там, било и то на шега. Все пак всеки образован IT човек знае за какво иде реч. :)
 
От: В един от най-големите сайтове за работа търсят NEOBUX ТЪРГВЕЦ срещу 1000 долара

Лошо е когато хората биват тласкани към извършването на подобни безумия. 5 долара на час от безмислено гледане на нещо което не те вълнува изобщо - чудя се колко време може да се избържи?!? И какъв ли е минимума за изплащанена спечеленото?
 

Горе