В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

Nadahan

New Member
Здравейте , мисля че заглавието говори само по себе си. Успях да отделя малко пари и в момента се чудя в какво да ги инвестирам. Всякакви идеи са добре дошли. Мислил съм си за купуване на акции , но според мен това са малко пари за такова начинание ( + трябва да натрупам доста познания за сферата ).
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

Ако имаш камион или микробус и си от по-голям град ...можеш да зареждаш плодове/зеленчуци от някоя борса и да ги препродаваш в града ...не се искат много средства , но пък се изисква доста време ...
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

Здравейте , мисля че заглавието говори само по себе си. Успях да отделя малко пари и в момента се чудя в какво да ги инвестирам. Всякакви идеи са добре дошли. Мислил съм си за купуване на акции , но според мен това са малко пари за такова начинание ( + трябва да натрупам доста познания за сферата ).

В знания!
С 1к евра можеш много добри познания и стратегии да придобиеш + солидна историческа перспектива, ако този които те обучава е наясно с това, което прави.
В момента най-глупавото, което може да направиш е без никакви знания да купиш акции - при наличието на знания, щеше да знаеш че сме на стъпки от финансовият крах и това, което видяхме 2008 година ще е просто като комедиен филм.
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

В знания!
С 1к евра можеш много добри познания и стратегии да придобиеш + солидна историческа перспектива, ако този които те обучава е наясно с това, което прави.
В момента най-глупавото, което може да направиш е без никакви знания да купиш акции - при наличието на знания, щеше да знаеш че сме на стъпки от финансовият крах и това, което видяхме 2008 година ще е просто като комедиен филм.

+1

Инвестирай в себе си!
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

Чудно ми е кога ще прочета тема "Имам 4-5 цифрена сума спестена, но нямам знания, умения и опит - какво ще ми препоръчате ..."
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

В образование!
Освен ако не искаш цял живот с буса зеленчуци да караш.
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

В момента съм студент. Паралелно с това работя почасово. Иначе блаодаря за мненията !
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

В момента съм студент. Паралелно с това работя почасово. Иначе блаодаря за мненията !

Това не пречи да се "учиш" и от други места освен Университета.
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

Това за знанията е добро, ама за бизнес познания на практика не се изисква парична инвестиция.
Формалното образование в сферата поначало си е траш и загуба на време и пари.

Теорията спокойно се научава от безплатни източници и някоя и друга книга.
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

В момента съм студент. Паралелно с това работя почасово. Иначе блаодаря за мненията !

Ако не си студент по медицина, архитектура или нещо с огромна практика то не си струва. Особено ако учиш как да правиш бизнес ... Та с тези 1к евра си почти готов за тук http://cardoneuniversity.com/# за няколко месеца ще научиш в пъти практични и реални неща, спрямо 4 годишният остарял талаш в унито.
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

1000 евро е малка сума и рискът който поемаш - прекалено голяма. Дори да спечелиш, няма да е много.
Затова вместо да се опитваш да изкарваш пари докато учиш - инвестирай времето в това което учиш за да може след (или още преди това) като завършиш да си намериш добра работа по специалността (на която ще разчиташ за напред).
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

Защо не в биткойни.Цената на биткойна скочи през последните дни и расте стабилно.През декември беше 450$,сега е към 630$ ,а до края на годината може да стигне 1000$.
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

Защо не в биткойни.Цената на биткойна скочи през последните дни и расте стабилно.През декември беше 450$,сега е към 630$ ,а до края на годината може да стигне 1000$.

И след това да стане като много ентусиасти от форума купувайки на 1к и реалзиирайки яки загуби.
Спекулации се правят от хора с опит в материята, а не от аматьори.
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

И след това да стане като много ентусиасти от форума купувайки на 1к и реалзиирайки яки загуби.
Спекулации се правят от хора с опит в материята, а не от аматьори.

Съвети не давам,човека пита "в какво бихте инвестирали" ,аз в това бих инвестирал,другите не ме интересуват.
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

Можеш ли да кажеш каква е разликата между инвестиция и спекулация?
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

Първата стъпка е да промениш представата си за парите, те не са продукт, а средства за набавяне на продукти. Ако предоставиш на достатъчен брой хора продукт или услуга, от която те имат нужда, те от своя страна в замяна ще ти дадат достатъчно от тези хартийки за да си набавиш продуктите и услугите, от които ти имаш нужда. И като казвам нужда не взимай толкова буквално, никой няма нужда от айфон, но всеки трети има. (Това последното трябва да стане слоган на апъл.)
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

Веднага ги инвестирам в криптонит...
 
От: В какво бихте инвестирали 1000 евро ?

Можеш ли да кажеш каква е разликата между инвестиция и спекулация?

(цената на) Златото също е спекулация, но с разликата, че е подкрепено от Държавата :oops:
 

Горе