В какво да инвестирам?

RiskyBusiness

New Member
Здравейте, аз съм нов в този форум както се вижда.
В момента се занимавам с програмиране, нещо като freelancer съм, но искам да инвестирам пари и да започна някакъв макар и не толкова печеливш бизнес. (Не ме питайте защо моляви...)
Такаде да речем че имам 1000$ , в какво да инвестирам ?
 
От: В какво да инвестирам?

Първите две години инвестираш само в домейни, хостинги и знания. Едва след това наливаш пари в онлайн бизнес, иначе шанса да си загубиш парите клони към 100%.
 
От: В какво да инвестирам?

Всмисъл треа поне две години да се науча на affilate marketing ли?
 
От: В какво да инвестирам?

Ядене, пиене и търпение да удариш кьоравото..нали сме българи :)

Та..моя съвет е да инвестираш в нещо, което ти е познато и с което си се занимавал до сега. Много е трудно да започнеш нещо, от което си нямаш хал хабер ..
Гледай какво е нашумяло..гледай какви са зарибявките..просто си отваряй очите..това според мен е тайната на печелившия 'бизнесмен'.

Успехи!

едит: понеже сега видях това твое мнение за афилиейта..не съм на мнение, че е много печелившо ;)
при афилиейта ТИ търсиш КЛИЕНТИ за ШЕФА. Кой печели според теб?
 
Последно редактирано:
От: В какво да инвестирам?

Всмисъл треа поне две години да се науча на affilate marketing ли?

Оптимизация, монетизация, конверсия, анализ на ниша и тн и тн... Трябва да си наясно какво точно значат тези думи, а и още много други за да наливаш пари. То си е до човека де, но и опит си трябва, затова ти написах две години.

Знания с пари не можеш да компенсираш...:)
 
От: От: В какво да инвестирам?

при афилиейта ТИ търсиш КЛИЕНТИ за ШЕФА. Кой печели според теб?

Така е обаче може да се окаже че печелиш повече от шефа.

При коректните афилиейт програми разбира се
 
От: В какво да инвестирам?

Ето ти примерни ниши: Wordpress Themes, plugins, Blogger Themes, etc. Или друг вид дизайн, джаджи, приложения за мобилни телефони. Радва ме мотото на Wordpress: "Кодът е поезия". С други думи, ако си добър поет, пари има. Е, разбира се и работа и постоянство трябва. :)
 
От: В какво да инвестирам?

Мерси за предложенията.
Чудя се дали да не направя форум в който хората например да питат как да премахнат даден зловреден софтуер от компютъра и обсъждане защити и тем подобни разработки. Не че съм голям гуру но това е нещо от което разбирам и незнам в българия дали има подобни форуми.

Ако някой има други идей за споделяне нека пише :)
 
От: В какво да инвестирам?

здравей колега,

1000 гущера са и малко и много зависи какво искаш да направиш с тях. Идеята ти за форум ок, но измислил ли си как ще има възвращаемост на инвестициите що се говори до бг пазара на дали ще успееш с тази идея. Аз ти предлагам да инвестираш парите в себе си. Не ти говоря за ядене и пиене! Аз ти предлагам да си изнамериш някой курс, който за пиеш да развиваш себе си може да е по език, а има и не малко курсове по-инвестиране (колко са добри и полезни аз нз може някой от форум да сподели ако е посещавал). Дори и да не те научат на нещо ново ще ти дадат нови идеи и ново виждане.
 
От: В какво да инвестирам?

Така нова идея.
Мога да пусна хостинг в който е позволено да качваш всичко(XXX,Warez... абе ВСИЧКО което е забранено на обикновен хостинг (даже на тия в холандия) ).
Но незнам дали ще има интерес в България.
Как мислите ?
 
От: В какво да инвестирам?

Така нова идея.
Мога да пусна хостинг в който е позволено да качваш всичко(XXX,Warez... абе ВСИЧКО което е забранено на обикновен хостинг (даже на тия в холандия) ).
Но незнам дали ще има интерес в България.
Как мислите ?

Вече те изпревариха

Консултирай се с гуруто на шеринга в България, тавариш Титов
 
От: В какво да инвестирам?

Така нова идея.
Мога да пусна хостинг в който е позволено да качваш всичко(XXX,Warez... абе ВСИЧКО което е забранено на обикновен хостинг (даже на тия в холандия) ).
Но незнам дали ще има интерес в България.
Как мислите ?
Не..ще те изхвърлят много бързо..
когато имаш конкуренция и се опитваш да я лапнеш с мушенгии..забрави :)
 
От: В какво да инвестирам?

хаха ето един които се интересува от инвестиции в акции на бфб;) супер
 
От: В какво да инвестирам?

хаха ето един които се интересува от инвестиции в акции на бфб;) супер
Преди време имаше хубава тема за Форекс, търговия с акции и т.н. Вярвам, че 1-2 теми ще надъхат много хора да се впуснат в тези води.
 
От: В какво да инвестирам?

Немога да намеря добри четива за forex на Български.
Но мисля че тва не става да си вадиш хляба с него, треа имаш голям капитал, защото съм гледал интервюта с всеизвестни трейдъри и казват че правели само по 15-20 трейда на година.
90% губят, 5% са на чисто, и 5% печелят...
 
От: В какво да инвестирам?

Здравейте!
Казвам се Вяра Христова!
Можете ли да продавате по интернет- да си направите интернет магазина да го управлявате и да продавате нашата продукция в цял свят активно Вие търсите купувачи, пишете обяви и т.н?
повече информация за стоки и цени можете да намерите в сайтовете ни eko-bg.com и agrobioworld.com
Минималният ви приход е 10% ОТ ОБОРОТА!
Нямам представа колко пари трябва да вложите. Ако представлява интерес за вас предложението моля пишете!
 

Горе