В момента tyxo.bg е офлайн

От: В момента tyxo.bg е офлайн

най - после по темата :d
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

neznam kakvo plachete che za 1-2 5 chasa e bil offline ?, vie kvo iskate vashite sitove ne sa li offline ponqkoga ? tyxoto seki se oplakva ot tqh no edvali nqkoi ot tozi forum shte napravi neshto po dobro ...

P.S i az ne gi polzvam ama si znam :p
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

тоя спор за тиксото е много излишен , просто немога да разбера защо изобщо се споменава и как може да има хора които го ползват при положение че е превъзхождано във всяко , ама във абсолютно всяко отношение от аналитикса...
 
тоя спор за тиксото е много излишен , просто немога да разбера защо изобщо се споменава и как може да има хора които го ползват при положение че е превъзхождано във всяко , ама във абсолютно всяко отношение от аналитикса...
Да, и е много грозен изходящ линк във вид на бутон.
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

махнах го, вчера отчете повече посещения от аналитика ( което до сега не се беше случвало )
всмисъл обикновено аналитка вади повече.

Както и да е :-|
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

Нормално е показанията на два различни брояча да са различни, защото времето от началото до края на отчитането е различно (напр. единия брояч брои по българско време, а другия - по тихоокеанско).

До момента този брояч работи най-добре (от тези, които съм тествал): http://statcounter.com/

Сериозно предимство пред Google Analytics е, че показва IP адреси. Например, ако направиш продажба в GenBucks и искаш да проследиш по какъв начин е дошъл клиента, можеш да напишеш IP адреса му и StatCounter.com ти вади списък в колко часа коя страница е отворил клиента, от коя държава е, от кой град е, каква операционна система има, какъв браузър използва, кой му е доставчика на Интернет и от къде е дошъл (напр. google.com/?q=билкови+хапчета+за+отслабване).



Безплатна версия на StatCounter.com пази подробни данни за последните 500 записа - затова трябва да се реагира веднага за да можем да получим подробна информация за продажбата (ако сайта ни прави няколкостотин посещения на ден).
 
Последно редактирано:
От: В момента tyxo.bg е офлайн

Тва тиксо яко sux-ва ! И мн често е down!
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

отново не ми дава да си влезна в профила......:( писна ми
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

Не мога да разбера защо всички ползват тиксото за брояч ? Другите пък които го псуват и те са в мъглата. Основната кирия от него е че участваш в класациите му, по руските сайтове на всяка страница има по 20-30 подобни бутончета, ама никой не си гледа статистиката през тях.
 
От: От: В момента tyxo.bg е офлайн

Не мога да разбера защо всички ползват тиксото за брояч ? Другите пък които го псуват и те са в мъглата. Основната кирия от него е че участваш в класациите му, по руските сайтове на всяка страница има по 20-30 подобни бутончета, ама никой не си гледа статистиката през тях.


слагам аналитикс и тиксо......ползвам тиксото за да гледам колко е за деня защото аналитикса кара с ден назад посещенията
 
В момента tyxo.bg е офлайн - What A Surprise?

Не мога да разбера защо всички ползват тиксото за брояч ? Другите пък които го псуват и те са в мъглата. Основната кирия от него е че участваш в класациите му, по руските сайтове на всяка страница има по 20-30 подобни бутончета, ама никой не си гледа статистиката през тях.
Амин, братко.:)

Но като вземеш +-са че очастваш в тяхната класация и големите няколко минуса (излишен външен линк, гадни бутони, трудно намиране да се сложи и да е със синхром с дизайна на сайта/блога....и т.н), направо незнам защо е толкова тачен. ;)
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

И 90% от функциите му не работят :mad:
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

предлагам масов бойкот на тиксото
достатъчно колумнисти се изказаха вече против
 
Последно редактирано:
От: От: От: В момента tyxo.bg е офлайн

слагам аналитикс и тиксо......ползвам тиксото за да гледам колко е за деня защото аналитикса кара с ден назад посещенията

можеш да му зададеш на аналитикс да ти покаже посещения и от днес, просто в началната графика не ти ги показва :wink:

а пък за неразбиращите за тиксото има начини да си го скриеш, nofollow на линкчето, а все пак ми дават линк от PR5 страница макар и с redirect. тъй че не виждам чак толкова проблем.
 
От: От: От: От: В момента tyxo.bg е офлайн

... а все пак ми дават линк от pr5 страница макар и с redirect. тъй че не виждам чак толкова проблем.

Гугъл много добре знаят какво е редирект и оценяват такива линкове.
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

Разбирам, че на всеки се случва да му падне сайта, но да се случва през ден почти е прекалено:
Can't use tyxobg : Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
На всичкото отгоре ми се беше пльоснал alt текста им на сайта, въпреки че ползвам скрит брояч. Имат проститчък и лек интерфейс, затова ги ползвам паралелно, но взе да ми писва.
 

Горе